رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 7 خبر


  • پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۰ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 22 April

دواین جانسون گفت فیلم «بلک آدام» یا «آدم سیاه» تابستان ۲۰۲۲ اکران می‌شود. به نقل از ورایتی، دواین جانسون با انتشار یک ویدیوی کوتاه تاریخ اکران فیلم ابرقهرمانی «آدام سیاه» را اعلام کرد و گفت این فیلم ۲۹ جولای ۲۰۲۲ (۷ مرداد ۱۴۰۱) اکران خواهد شد. جانسون در این ویدیو که در صفحه اینستاگرام وی […]

دواین جانسون گفت فیلم «بلک آدام» یا «آدم سیاه» تابستان ۲۰۲۲ اکران می‌شود.

به نقل از ورایتی، دواین جانسون با انتشار یک ویدیوی کوتاه تاریخ اکران فیلم ابرقهرمانی «آدام سیاه» را اعلام کرد و گفت این فیلم ۲۹ جولای ۲۰۲۲ (۷ مرداد ۱۴۰۱) اکران خواهد شد.

جانسون در این ویدیو که در صفحه اینستاگرام وی منتشر شده با صدایی خش‌دار گفت: سلسله مراتب قدرت در دنیای دی‌سی درباره تغییر است.

«آدام سیاه» داستان ضد قهرمانی به همین نام را روایت می‌کند که نقشش را جانسون ایفا کرده است. شخصیت آدام سیاه اولین بار در دهه ۱۹۴۰ در دنیای کمیک‌بوک‌های دی‌سی ظاهر شد و به تدریج در دهه ۲۰۰۰ بدل به ضدقهرمانی شد که برای بی‌توجهی به قوانین و تعهدها شناخته می‌شود.

هفته پیش اعلام شد پیرس برازنان در نقش دکتر فیت (سرنوشت) در این فیلم بازی می‌کند. این اولین نقش ابرقهرمانی است که توسط وی ایفا می‌شود.

جانسون هفته پیش اعلام کرده بود حدود سه هفته دیگر به خط پایان این پروژه می‌رسند.

کارگردانی «آدام سیاه» را ژومه کولت-سرا انجام داده که پیشتر کارگردانی فیلم دیگری با بازی جانسون را با عنوان «گردش در جنگل» انجام داده بود. سهراب نوشیروانی و روری هینز نویسندگان نسخه نهایی فیلمنامه این فیلم هستند.

جانسون، دنی گارسیا و هیرام گارسیا تهیه فیلم را برعهده دارند.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار