رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 9 خبر


  • پنجشنبه ۳ تیر ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۴ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 24 June

هومن سیدی از ایفای نقش در سریال «شاخ آفریقا» انصراف داد. هومن سیدی انصرافش از حضور در سریال «شاخ آفریقا» به کارگردانی سعید آقاخانی را اعلام و عذرخواهی کرد. سیدی اعلام کرد: «چند ماه پیش وعده ای داشتم با احسان ظلی پور نازنین و سعید آقاخانی عزیز برای بازی در سریال شاخ آفریقا. خواستم از این طریق عذر […]

هومن سیدی از ایفای نقش در سریال «شاخ آفریقا» انصراف داد.

هومن سیدی انصرافش از حضور در سریال «شاخ آفریقا» به کارگردانی سعید آقاخانی را اعلام و عذرخواهی کرد.

سیدی اعلام کرد: «چند ماه پیش وعده ای داشتم با احسان ظلی پور نازنین و سعید آقاخانی عزیز برای بازی در سریال شاخ آفریقا. خواستم از این طریق عذر خواهی خودم رو به دلیل از دست دادن این موقعیت به عرض برسونم. متاسفانه به دلیل شروع فیلمم و تلاقی دوکار باهم باید انصراف میدادم.

برای این گروه فوق العاده آرزوی موفقیت میکنم و یقین دارم کار بسیار موفقی در راه است.

ارادتمند شما
هومن سیدی»

پیش از این اعلام شده بود که هومن سیدى و پژمان جمشیدى زوج اصلى سریال خانگى در «شاخ آفریقا» سعید آقاخانى شدند و این پروژه رسما پیش تولید خود را پس از تعطیلات نوروز شروع می‌کند تا با انتخاب دیگر بازیگران مقابل دوربین برود و حالا مشخص نیست چه کسی جایگزین هومن سیدی خواهد شد.

محراب قاسم خانى طراح و سرپرست فیلمنامه و سعید هوشیار نویسنده این سریال هستند.

«شاخ آفریقا» قصه ۲ شخصیت را روایت می‌کند که سرنوشت‌شان به هم گره می‌خورد و حالا به دنبال شاخ آفریقا از تهران به کمپ گینه می‌رسند اما این پایان ماجرا نیست و تا رسیدن به شاخ آفریقا مسیر طولانى دیگرى را باید طى کنند.

«شاخ آفریقا» به کارگردانى سعید آقاخانى که براى پخش اختصاصى در سامانه فیلیمو آماده می‌شود، قرار است در تهران آغاز شود، در گینه نو ادامه یابد و در نهایت در جزایرى در اقیانوس هند و شاخ آفریقا به پایان برسد.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار