رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 9 خبر


  • پنجشنبه ۳ تیر ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۴ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 24 June

به نقل از روابط عمومی سریال، پس از بررسی نظرات کاربران و مخاطبان در ۶ قسمت ابتدایی سریال «مردم معمولی» و تغییر در سبک سریال، گروه سازنده و فیلیمو تصمیم به تغییرات گسترده گرفتند تا با رویکرد جدید، قسمت هفتم را به عنوان قسمت نخست در دسترس مخاطبان قرار دهند. بر اساس آمارهای به‌دست‌آمده، قسمت هفتم سریال که […]

به نقل از روابط عمومی سریال، پس از بررسی نظرات کاربران و مخاطبان در ۶ قسمت ابتدایی سریال «مردم معمولی» و تغییر در سبک سریال، گروه سازنده و فیلیمو تصمیم به تغییرات گسترده گرفتند تا با رویکرد جدید، قسمت هفتم را به عنوان قسمت نخست در دسترس مخاطبان قرار دهند.

بر اساس آمارهای به‌دست‌آمده، قسمت هفتم سریال که از این به بعد به عنوان قسمت اول «مردم معمولی» در دسترس مخاطبان قرار دارد، با رضایت ۸۰ درصدی مردم روبرو شده است.

احترام به سلیقه مخاطبان و نگاه تعاملی همواره جز دغدغه‌های عوامل سازنده سریال «مردم معمولی» و مدیریت مجموعه فیلیمو بوده و از همین رو تصمیم به تغییرات در این سریال نیز در همین راستا صورت گرفته است.

سریال کمدی «مردم معمولی» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی رامبد جوان، قرار است از شنبه ۸ خرداد با تغییر در زمان پخش، روزهای شنبه و پنجشنبه به صورت اختصاصی از فیلیمو پخش شود.

رامبد جوان، آتیلا پسیانی، شبنم مقدمی، لیلی رشیدی، کمند امیرسلیمانی، خاطره اسدی، الناز حبیبی، امیر نوروزی، خسرو پسیانی و شادی کرم‌رودی بازیگران این سریال هستند.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار