رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 9 خبر


  • پنجشنبه ۳ تیر ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۴ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 24 June

«سرزمین عسل» با کارشناسی مسعود فراستی در برنامه «به اضافه مستند» نقد می‌شود. به نقل از روابط عمومی شبکه مستند، بیست و نهمین قسمت از فصل چهارم برنامه تلویزیونی «به اضافه مستند» با پخش و بررسی مستند «سرزمین عسل» روی آنتن شبکه مستند خواهد رفت. مستند «سرزمین عسل» به کارگردانی تامارا کوتفسکا و لیوبومیر استفانوف […]

«سرزمین عسل» با کارشناسی مسعود فراستی در برنامه «به اضافه مستند» نقد می‌شود.

به نقل از روابط عمومی شبکه مستند، بیست و نهمین قسمت از فصل چهارم برنامه تلویزیونی «به اضافه مستند» با پخش و بررسی مستند «سرزمین عسل» روی آنتن شبکه مستند خواهد رفت.

مستند «سرزمین عسل» به کارگردانی تامارا کوتفسکا و لیوبومیر استفانوف در مورد زندگی یک زن زنبوردار روستایی به نام هاتیزه موراتووا است. این فیلم مستند نگاهی نزدیک به یک زن مصمم دارد که سعی می کند در این دنیا گلیم خودش را از آب بیرون بکشد.

این فیلم در نود و دومین دوره جوایز اسکار در ۲ رشته بهترین فیلم خارجی‌زبان و بهترین مستند نامزد شده ‌است. ساخت «سرزمین عسل» بیش از ۳ سال زمان برده است و حدود ۴۰۰ ساعت تصویربرداری این مستند طول کشیده شده است.

در این قسمت و پس از پخش مستند، میز کارشناسی برنامه با حضور مسعود فراستی، منتقد سینما برگزار می‌شود. وی با موضوع نقد در سینمای مستند صحبت می‌کند. این قسمت از برنامه، روز سه‌شنبه ۱۱ خرداد ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه مستند پخش خواهد شد و بازپخش آن روزهای چهارشنبه ۱۲ خرداد ساعت ۸:۳۰ و جمعه ۱۴ خرداد ساعت ۱۵ است.

«به اضافه مستند»، مجموعه برنامه تلویزیونی شبکه مستند است که به پخش مستندهای دیده‌نشده داخلی و خارجی در تلویزیون و بحث کارشناسی پیرامون موضوع مستند می‌پردازد. این برنامه با اجرای امین قدمی، کارگردانی محسن کریمیان و تهیه‌کنندگی یاسر فریادرس با آیتم‌های مختلف سه‌شنبه‌های هر هفته ساعت ۲۰ روی آنتن شبکه مستند می‌رود.

منبع: آنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار