رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰
  • الإثنين ۱۶ ذو الحجة ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 26 July

برنامه گفتگومحور «رخ به رخ» یکی از تازه‌ترین تولیدات شبکه دو سیما است که به زودی از این شبکه روانه آنتن می‌شود. به نقل از روابط عمومی شبکه دو، «رخ به رخ» به کارگردانی حسین فاطمیان و تهیه‌کنندگی مهدى بابایى یک برنامه گفتگومحور است که با در بر داشتن سه گانه‌ای از دکوری ویژه، گفتگویی نمایش گونه و کارگردانی سیال […]

برنامه گفتگومحور «رخ به رخ» یکی از تازه‌ترین تولیدات شبکه دو سیما است که به زودی از این شبکه روانه آنتن می‌شود.

به نقل از روابط عمومی شبکه دو، «رخ به رخ» به کارگردانی حسین فاطمیان و تهیه‌کنندگی مهدى بابایى یک برنامه گفتگومحور است که با در بر داشتن سه گانه‌ای از دکوری ویژه، گفتگویی نمایش گونه و کارگردانی سیال قرار است به زودی روی آنتن شبکه دو سیما برود.

داستان «رخ به رخ» حضور یک شخصیت شناخته شده در یک مهمانی ساده است که جدای از حرفه‌اش، تجربیات انسانی خود را با مخاطب در میان می‌گذارد و در این میان حرف‌ها و سوالاتی مطرح می‌شود که پرسش‌های ذهنی بیننده است.

تمرین برای «رخ به رخ» شدن افراد با خود یکی از اهداف ساخت این برنامه است. همچنین این برنامه، روبه رو شدن با احساسات مختلف آدمی و تلاش برای نزدیکتر شدن به خود واقعی هر کس را در بطن خود دنبال می‌کند.

در کارنامه مهدى بابایى آثارى نظیر، ویژه برنامه تحویل سال ١٣٩٨ به نام «پل فروردین»، ویژه برنامه شب یلداى ٩٧-٩٨ با نام «روشتنرین شب»، مجموعه مستندهاى «غوغاى بى هیاهو»، «همین حوالى»، «بار دیگر فردا» و… دیده مى‌شود.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار