رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 10 خبر


  • یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۵ ذو الحجة ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 25 July

ویژه برنامه «میعادگاه عشق» ویژه عید قربان روز چهارشنبه ۳۰ تیر ساعت ۱۰ به مدت یک ساعت و نیم روانه آنتن رادیو سلامت می شود. به نقل از روابط عمومی برنامه، ویژه برنامه رادیویی «میعادگاه عشق» ویژه عید قربان روز چهارشنبه ۳۰ تیر ساعت ۱۰ به مدت یک ساعت و نیم روانه آنتن رادیو سلامت […]

ویژه برنامه «میعادگاه عشق» ویژه عید قربان روز چهارشنبه ۳۰ تیر ساعت ۱۰ به مدت یک ساعت و نیم روانه آنتن رادیو سلامت می شود.

به نقل از روابط عمومی برنامه، ویژه برنامه رادیویی «میعادگاه عشق» ویژه عید قربان روز چهارشنبه ۳۰ تیر ساعت ۱۰ به مدت یک ساعت و نیم روانه آنتن رادیو سلامت می شود.

مسعود حسنی از دست اندرکاران این ویژه برنامه گفت: این ویژه برنامه ویژه عید قربان برای شنوندگان در نظر گرفته شده است که چهارشنبه روانه آنتن می شود. ما تلاش کرده ایم تا یک برنامه متنوع پخش کنیم تا شنوندگان سرگرم شوند و هم اینکه به موضوعات مختص این روز خواهیم پرداخت تا به اطلاعات شان افزوده شود. به همین دلیل در میعادگاه عشق به موضوع توکل می پردازیم.

وی ادامه داد: این برنامه با اجرای مسعود خواجه وند پخش می شود و شامل بخش های متنوع است. استند آپ کمدی یکی از آیتم های برنامه است که امیر زنده دلان اجرا می‌کند. این بخش برای شنوندگان جذابیت خواهد داشت. البته اولین بار نیست که در رادیو از استند آپ کمدی استفاده می شود.

حسنی توضیح داد: برنامه شامل بخش های نمایشی و داستانک است. آستان حضرت دوست، مرغ آمین و آنچه خدا خواهد عناوین آیتم های برنامه است.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار