رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 30 خبر


  • شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰
  • السبت ۱۰ صفر ۱۴۴۳
  • 2021 Saturday 18 September

اکران آنلاین مستند «تالان» از جمعه شب، هشتم مردادماه در سایت هاشور آغاز می‌شود. «تالان» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی محمدصادق دهقانی، روایتی سینمایی از مدیریت منابع آب ایران در نیم قرن گذشته است. اکنون که بی‌آبی در خوزستان، مساله اساسی بسیاری از هموطنان شده است، این مستند شاید بتواند نکات دقیق‌تری را از مشکل بی‌آبی به […]

اکران آنلاین مستند «تالان» از جمعه شب، هشتم مردادماه در سایت هاشور آغاز می‌شود.

«تالان» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی محمدصادق دهقانی، روایتی سینمایی از مدیریت منابع آب ایران در نیم قرن گذشته است. اکنون که بی‌آبی در خوزستان، مساله اساسی بسیاری از هموطنان شده است، این مستند شاید بتواند نکات دقیق‌تری را از مشکل بی‌آبی به مخاطب انتقال دهد.

این مستند بعد از کسب تندیس بهترین فیلم از دهمین جشن مستند خانه سینما و چندین جایزه دیگر، در سینماهای کشور اکران شد و اکنون برای آگاهی بخشی به مردم ایران، در سایت هاشور به اکران عمومی درآمده است.

«تالان» که مستندی مستقل است، با هدف دسترسی راحت‌تر همگان، در هفته اول اکران، به صورت رایگان در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

عوامل تولید این مستند عبارتند از پژوهشگر، تهیه‌کننده و کارگردان: محمدصادق دهقانی، مشاور کارگردان: محسن استادعلی، تدوینگر: محدثه گلچین عارفی، گوینده: مسعود رایگان، تصویربردار: مهدی کریمی، صداگذاری و میکس: زهره علی اکبری، اصلاح رنگ و نور: ناصر فکور، صدابردار: جلیل محمودی، نویسنده گفتارمتن: محمدصادق دهقانی، گویندگان مطبوعات: محمد براتی، مریم زربان، مدیر برنامه‌ریزی و هماهنگی: فرشته تقی‌زاده، مدیرتولید: جلیل محمودی، موشن: امیرمهران، گرافیست: مینا غفاری، تیزرهای تبلیغاتی: سروش امیرآبادی زاده، مشاور رسانه‌ای: رضامیرمحرابی، تهیه شده در سازمان مردم نهاد جمعیت ناجیان آب.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار