رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 19 خبر


  • جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰
  • الجمعة ۱۶ صفر ۱۴۴۳
  • 2021 Friday 24 September

مینی سریال «سرباز گمنام» از روز دوشنبه ۱۱ مرداد ماه در شبکه چهار سیما پخش می‌شود. به نقل از روابط عمومی شبکه چهار سیما، مینی سریال جدید «سرباز گمنام» ( Tuntematon sotilas) که بر اساس اقتباسی از پرفروش‌ترین رمان «وینو لینا» ( Vaino linna) تولید شده از روز دوشنبه ۱۱ مرداد، پخش خود را از شبکه چهار سیما آغاز خواهد […]

مینی سریال «سرباز گمنام» از روز دوشنبه ۱۱ مرداد ماه در شبکه چهار سیما پخش می‌شود.

به نقل از روابط عمومی شبکه چهار سیما، مینی سریال جدید «سرباز گمنام» ( Tuntematon sotilas) که بر اساس اقتباسی از پرفروش‌ترین رمان «وینو لینا» ( Vaino linna) تولید شده از روز دوشنبه ۱۱ مرداد، پخش خود را از شبکه چهار سیما آغاز خواهد کرد.

این سریال پس از اتمام مینی سریال ۵ اپیزودی «بانوی سفیدپوش» از بامداد دوشنبه ۱۱ مرداد در جدول پخش این شبکه قرار خواهد گرفت.

در داستان این سریال آمده است: در بحبوحه جنگ جهانی دوم از میان ۲ ارتش سرکوب‌گر آلمان نازی و روسیه تزاری، کشور فنلاند مجبور به اتحاد با نازی‌ها می‌شود، به همین دلیل، در سال ۱۹۳۹ این کشور وارد جنگی به نام «زمستان» با ارتش استالین می‌شود. این سریال داستان کشاورزی فنلاندی را روایت می‌کند که همسر و فرزندانش را تنها گذاشته و علی‌رغم نگرانی زیاد برای آن‌ها، شجاعانه در صحنه نبرد حضور پیدا می‌کند.

این مینی سریال چهار قسمتی، محصول مشترک کشورهای فنلاند، بلژیک و ایسلند و در سال ۲۰۱۷ تولید شده و با استقبال مخاطبان و منتقدان روبه‌رو شده است به طوری که از سایت تخصصی IMDB امتیاز ۷.۸ از ۱۰ را کسب کرده است.

این سریال هر روز ساعت ۲۴ پخش و در ساعت‌های ۱۱ و ۱۸ همان روز بازپخش می‌شود.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار