رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 17 خبر


  • پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۴ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 21 October

قسمت تازه «سریالیست» به گفتگو با بازیگران و کارگردان سریال «روزهای آبی» اختصاص دارد و شرایط سخت سریال‌سازی به ویژه در دوره کرونا نیز بررسی می‌شود. در قسمت جدید از «سریالیست» که امشب پنجشنبه ۱۸ شهریور روی آنتن می‌رود، پدرام کریمی میزبان امیر غفارمنش و سامان صفاری بازیگران سریال «روزهای آبی» است و با آن‌ها درباره این مجموعه تلویزیونی […]

قسمت تازه «سریالیست» به گفتگو با بازیگران و کارگردان سریال «روزهای آبی» اختصاص دارد و شرایط سخت سریال‌سازی به ویژه در دوره کرونا نیز بررسی می‌شود.

در قسمت جدید از «سریالیست» که امشب پنجشنبه ۱۸ شهریور روی آنتن می‌رود، پدرام کریمی میزبان امیر غفارمنش و سامان صفاری بازیگران سریال «روزهای آبی» است و با آن‌ها درباره این مجموعه تلویزیونی که اردیبهشت سال جاری از شبکه پنج پخش شد، گفتگو می‌کند. محمد حاجی غلامی کارگردان این سریال نیز به صورت تلفنی روی خط برنامه می‌آید.

در بخش «نوستالژی» اصغر همت بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون که در سریال «امام علی (ع)» نقش مروان بن حکم را برعهده داشت به برنامه می‌آید.

اجرای بخش «پرونده این هفته» را سپند امیرسلیمانی برعهده دارد و در گفتگو با پدرام کریمی شرایط سخت سریال‌سازی به ویژه در دوره کرونا را بررسی می‌کند.

«سریالیست» به تهیه‌کنندگی محمد باریکانی و مجتبی فرجی و با اجرای پدرام کریمی کاری است از گروه تاریخ، فرهنگ و هنر شبکه یک که پنجشنبه هر هفته ساعت ۲۳:۱۵ روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار