رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 22 خبر


  • دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰
  • الإثنين ۱۸ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Monday 25 October

سومین قسمت مستند «کابوس آمریکا» به کارگردانی فائقه سادات میرصمدی جمعه ۲۶ شهریور از شبکه پنج سیما تماشایی می شود. به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، سومین قسمت مستند «کابوس آمریکا» به کارگردانی فائقه سادات میرصمدی جمعه ۲۶ شهریور ساعت ۲۲:۱۰ از شبکه پنج سیما تماشایی می شود. در برنامه پیش روی «کابوس […]

سومین قسمت مستند «کابوس آمریکا» به کارگردانی فائقه سادات میرصمدی جمعه ۲۶ شهریور از شبکه پنج سیما تماشایی می شود.

به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، سومین قسمت مستند «کابوس آمریکا» به کارگردانی فائقه سادات میرصمدی جمعه ۲۶ شهریور ساعت ۲۲:۱۰ از شبکه پنج سیما تماشایی می شود.

در برنامه پیش روی «کابوس آمریکا» وضوع احداث مراکز هسته ای در ایران بنا بر درخواست محمدرضا پهلوی و موافقت دولت آمریکا بررسی و تحلیل می شود.

این مستند در هرقسمت به یک موضوع و گفتگوی چالشی اختصاص دارد. میزبان و پرسش‌گر این گفت‌وگوها «مایکل مور» مستند ساز آمریکایی است و بخش دیگر مستندات، تصاویری کمتر دیده شده از دستاوردها و افتخارات ملی ایران است.

این گفتگوها درباره موضوعات مختلفی از جمله امنیت ملی، روابط میان ایران و آمریکا، برجام، اولویت سیاست‌های خارجی، استراتژی‌های دفاعی آمریکا انجام شده است و به نوعی رفتارشناسی و ریشه یابی روابط ایران و امریکا را به تصویر می کشد.

مستند ۹ قسمتی «کابوس آمریکا» جمعه هر هفته ساعت ۲۲:۳۰ به مدت ۳۰ دقیقه تقدیم نگاه مخاطبان می شود.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار