رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 25 خبر


  • پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۴ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 21 October

مستند کوتاه «پرده» به کارگردانی ایمان بهروزی در جشنواره فیلم‌ «نایسه» آلمان حضور پیدا می‌کند. مستند کوتاه «پرده» ساخته ایمان بهروزی به هجدهمین دوره جشنواره فیلم‌ «نایسه» آلمان راه یافت. این مستند کوتاه در بخش فیلم‌های کوتاه جشنواره رقابت می‌کند. فیلم کوتاه مستند «پرده» محصول مشترک ایران و آلمان است و از دریچه نگاه یکی از ساکنان یک […]

مستند کوتاه «پرده» به کارگردانی ایمان بهروزی در جشنواره فیلم‌ «نایسه» آلمان حضور پیدا می‌کند.

مستند کوتاه «پرده» ساخته ایمان بهروزی به هجدهمین دوره جشنواره فیلم‌ «نایسه» آلمان راه یافت. این مستند کوتاه در بخش فیلم‌های کوتاه جشنواره رقابت می‌کند.

فیلم کوتاه مستند «پرده» محصول مشترک ایران و آلمان است و از دریچه نگاه یکی از ساکنان یک خوابگاه دانشجویی، در دوران قرنطینه در آلمان روایت می‌شود.

در مستند «پرده»، ایمان بهروزی تهیه‌کننده، کارگردان و فیلمبردار، مهدی باقری تدوینگر، رضا تیموری توازن نور و رنگ و احسان افشاریان به عنوان صداگذار همکاری داشته‌اند.

هجدهمین دوره جشنواره فیلم‌ «نایسه» بین روزهای ۱۶ تا ۱۹ سپتامبر در سه کشور آلمان، لهستان و چک برگزار می‌شود. جشنواره «نایسه» مختص فیلم‌های محصول آلمان، لهستان و چک است و در نقطه مرزی مشترک هر سه کشور برگزار می‌شود.

«پرده» پیش از این در جشنواره فیلم «DMZ» کره‌جنوبی و جشنواره «پارنو» استونی حضور داشت.

منبع: هنروتجربه

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار