رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 25 خبر


  • پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۴ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 21 October

آکادمی اسکار روز چهارشنبه ۱۸ سپتامبر بی سر و صدا پلتفرم جدیدش با عنوان «RAISE» را که برای ثبت اطلاعات عوامل فیلم ها است، راه اندازی کرد. به نقل از ددلاین، زمان آن رسیده که نامزدهای اسکار بهترین فیلم، فهرستی از هویت نژادی/قومی و گرایش جنسی/ جنسیتی عوامل حاضر در فیلم را ارائه دهند. آکادمی […]

آکادمی اسکار روز چهارشنبه ۱۸ سپتامبر بی سر و صدا پلتفرم جدیدش با عنوان «RAISE» را که برای ثبت اطلاعات عوامل فیلم ها است، راه اندازی کرد.

به نقل از ددلاین، زمان آن رسیده که نامزدهای اسکار بهترین فیلم، فهرستی از هویت نژادی/قومی و گرایش جنسی/ جنسیتی عوامل حاضر در فیلم را ارائه دهند.

آکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسکار روز چهارشنبه ۱۸ سپتامبر، بی سر و صدا پلتفرم جدیدش را با عنوان «RAISE» راه اندازی کرد. این سیستم آنلاین برای جمع آوری اطلاعات هویتی عوامل فیلم طراحی شده و تهیه کنندگان فیلم ها که قصد دارند فیلم شان را برای نامزدی اسکار ارائه کنند باید اطلاعات عوامل خود را در اینجا وارد کنند.

سال ۲۰۲۰ تعداد ۳۶۶ فیلم واجد شرایط شرکت در بخش اسکار بهترین فیلم سال شدند.

گفته می شود تا سال ۲۰۲۴ فیلم هایی که شرایط تعیین شده از سوی آکادمی را ندارند همچنان می توانند، نامزدی اسکار را بدست بیاورند با این حال گزارش دقیق درباره عوامل فیلم ها از امسال شکل گرفته است.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار