رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۹ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 26 October

بچه های محله هرندی تهران به مناسبت اربعین حسینی عشق به امام حسین (ع) را در قالب نماهنگ «قهرمان بچگی» فریاد زدند. نماهنگ «قهرمان بچگی» همزمان با فرا رسیدن ایام اربعین حسینی با همراهی گروه سرود «کانون محمدیه» محله هرندی تهران در دسترس مخاطبان قرار گرفت. این نماهنگ اولین اثر گروه سرودی است که تیرماه […]

بچه های محله هرندی تهران به مناسبت اربعین حسینی عشق به امام حسین (ع) را در قالب نماهنگ «قهرمان بچگی» فریاد زدند.

نماهنگ «قهرمان بچگی» همزمان با فرا رسیدن ایام اربعین حسینی با همراهی گروه سرود «کانون محمدیه» محله هرندی تهران در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

این نماهنگ اولین اثر گروه سرودی است که تیرماه امسال با حمایت مرکز ماوا در محله هرندی تهران راه اندازی شد.

استعدادیابی طی سه مرحله برای انتخاب اعضای ۱۵ نفره گروه سرود و گروه ۶ نفره اعضای استودیویی، آموزش های مربوط به صداسازی و تمرین با اعضای منتخب استودیویی، تولید دو قطعه سرود و ضبط استودیویی، طراحی وساخت استیج مخصوص برای اجرای سرود در سطح محل، طراحی لباس با طرح اختصاصی گروه، آموزش زبان بدن و اکتینگ جهت امادگی اجرا و نماهنگ تصویری، اجراهای متعدد در محله اکباتان، اجرا در سطح محله طی دو الی سه روز قبل از اربعین در محله هرندی از جمله اقداماتی است که برای این گروه سرود طی روزهای انجام گرفته است.

در این نماهنگ مهدی ده نمکی، امیرسهیل سرافرازی آهنگساز، عارف افشار کارگردان و مرکز موسیقی «مأوا» تهیه کننده عوامل اجرایی را تشکیل می دهند.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار