رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 22 خبر


  • دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰
  • الإثنين ۱۸ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Monday 25 October

عناوین فیلم‌های راه‌یافته به بخش مسابقه بین‌الملل سی‌وهشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران اعلام شد. به‌گزارش سینماخانه و به نقل از ستاد خبری سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، بر اساس اعلام امور بین‌الملل این رویداد سینمای ایران، فیلم‌های راه‌یافته به مسابقه بین‌الملل معرفی شدند. اسامی این آثار به شرح زیر معرفی می‌شوند: […]

عناوین فیلم‌های راه‌یافته به بخش مسابقه بین‌الملل سی‌وهشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران اعلام شد.

به‌گزارش سینماخانه و به نقل از ستاد خبری سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، بر اساس اعلام امور بین‌الملل این رویداد سینمای ایران، فیلم‌های راه‌یافته به مسابقه بین‌الملل معرفی شدند.

اسامی این آثار به شرح زیر معرفی می‌شوند:

  1. «یک سیرک کوچک» به کارگردانی یوشیرو اوساکا از کامبوج/داستانی
  2. «تنهایی آب را می‌خواباند، یخ زده بیدار می‌شود» به کارگردانی سوفیا پترسن از آرژانتین/تجربی
  3. «انیما انیمه انیمام» کار گروهی از اسپانیا/ مستند
  4. «تا آخرین قطره» به کارگردانی سیمون شلنمن از آلمان/ پویانمایی
  5. «حفره سیاه» به کارگردانی تریستان ایمون از سوییس/ داستانی
  6. «برانکا» به کارگردانی آکوس کی کوواچ از مجارستان/ داستانی
  7. «مدفون در حیاط پشتی» به کارگردانی دیه گو باوئر از برزیل/ داستانی
  8. «بازی کودکان» به کارگردانی لیزا هاشتهتل از اتریش/ پویانمایی
  9. «آسمان صاف» به کارگردانی آندری زاموسکوونی و ایگور تسوی از روسیه/ داستانی
  10. «بارگاه پادشاه» به کارگردانی برناردو راپازوت و افونسو راپازوت از پرتغال/ داستانی
  11. «روز، ورای روزمرگی است» به کارگردانی دامیان کوکور از لهستان/داستانی
  12. «دالیا» به کارگردانی برسی اولاسون از ایسلند/داستانی
  13. «دوئل» به کارگردانی ولاد کوزلوف از امریکا/ داستانی
  14. «پوست» به کارگردانی ساموئل و سیلوین مانی از سوییس/ پویانمایی
  15. «او» به کارگردانی وائل عصاف از لبنان/ داستانی
  16. «درک از طریق لامسه» به کارگردانی داگ رولند از امریکا/ داستانی
  17. «بی نقص» به کارگردانی ناتان فرانک از فرانسه/داستانی
  18. «دوست» به کارگردانی آندری سوتلوف از بلاروس/ داستانی
  19. «تجدید سوخت» کار گروهی از کانادا/ پویانمایی
  20. «آشیانه» به کارگردانی سیری هالکو از فنلاند/ داستانی
  21. «تعیین هویت» به کارگردانی ژان فرانسوا کامینز از فرانسه/ تجربی
  22. «داستان مادر ایگور درباره یک خانه قدیمی، کاغذها و عکس‌ها» به کارگردانی داریا کوپیچ از لهستان/ پویانمایی
  23. «خداحافظی غیرممکن است» به کارگردانی یولاندا سنتنو از اسپانیا/ داستانی
  24. «دعوت» به کارگردانی جوورد مارتنز از هلند/پویانمایی
  25. «کار آلمانی خوب» به کارگردانی جانیس الکساندر کیفر از آلمان/ داستانی
  26. «آخرین روز مازلو» به کارگردانی لوران پایلو از فرانسه/ داستانی
  27. «بیدار کردن حشرات» به کارگردانی استفانی لانسک و فرانسوا لروی از فرانسه/پویانمایی
  28. «سرزمینی که بالا و پایین می‌رود» به کارگردانی مونا پننان از فنلاند/ مستند
  29. «موی مامان» به کارگردانی لکسی اوستگنیف از روسیه/ پویانمایی
  30. «پول» به کارگردانی آرتور بی سنرا و ساویو لایت از برزیل/ تجربی
  31. شادی موتورسوار در لباس او نمی‌گنجد» به کارگردانی گابریل هررا از مکزیک/ داستانی
  32. «قاچاقچی مواد» به کارگردانی ماریانو بنایون و کارلوس بالسیرو از اسپانیا/ پویانمایی
  33. «یک روز» به کارگردانی جیانگ جین از چین/ مستند
  34. «بدون جوهر» به کارگردانی آدام توتونگی و اندی اورتیز از امریکا/ پویانمایی
  35. «شب‌های نانتونگ» به کارگردانی اما کیان خو و لئوپولد دیولف از فرانسه/ داستانی
  36. «چائو ئر» به کارگردانی به کارگردانی لی شیسیان از چین/ داستانی
  37. «تلاش برای زندگی» کار گروهی از تایوان/ پویانمایی
  38. «کهکشان» به کارگردانی کارلوس سگوندو از برزیل/ داستانی
  39. «تایتان» به کارگردانی والری کارنو از بلژیک/ داستانی
  40. «آوازهایی از سرزمینی بسیار دور» به کارگردانی توهینابها مجومدار از هند/ داستانی
  41. «یقه‌های آهار خورده» به کارگردانی دانیل رودریگز ریسکو از پرو/ داستانی
  42. «به رود قدم بگذار» به کارگردانی ما ویجیا از چین/ پویانمایی
  43. «تابستان آن سال، در خانه ماندیم» به کارگردانی نوئلیا آر.دزا از اسپانیا/ داستانی
  44. «آپارتمان» به کارگردانی رافائل فریدمن از فرانسه/ مستند
  45. «مرزبان» به کارگردانی اسون گیلنیک از آلمان/ داستانی
  46. «ترس» به کارگردانی پاولینا کارلوچی اسفورزا از لهستان/ مستند
  47. «بازی» کار گروهی از کنیا/ داستانی
  48. «نگهبان» به کارگردانی هکتور فرناندز کاچون از اسپانیا/ داستانی
  49. «موگایی» به کارگردانی جان بل از استرالیا/ داستانی
  50. «حشره‌ای درون من است» کار گروهی از هند/پویانمایی
  51. «روزهای یکشنبه به طرز عجیبی جریان می‌یابند» به کارگردانی ژیزل لین از سنگاپور/داستانی
  52. «عمو» به کارگردانی خوان مدینه از مکزیک/ پویانمایی
  53. «ذره‌ای از بهشت» به کارگردانی آندره چیچکی از لهستان/ مستند
  54. «جنوب آرمان‌شهر» به کارگردانی لئوناردو اوهارا و فرانکی واکر از برزیل/ تجربی
  55. «راه رفتن با پادشاهان» به کارگردانی گیوم سنز از بلژیک/ داستانی
  56. «سوت» به کارگردانی اگی کاراکورت از ترکیه/ داستانی
  57. «تو کیوی نیستی» به کارگردانی ماریا ساولوا از استونی/ پویانمایی
  58. «یک تولد» به‌کارگردانی فیلیپ آرسنو از کانادا/ داستانی
  59. «عیاشی افراطی پلاستیکی» به کارگردانی پل بوش از دانمارک/ پویانمایی

سی‌وهشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران ۲۷ مهر تا ۲ آبان ۱۴۰۰ (۱۹ تا ۲۴ اکتبر ۲۰۲۱) برگزار می‌شود. این رویداد برای اولین‌بار در تاریخ سینمای ایران واجد شرایط تایید آکادمی اسکار شناخته و معرفی شده است.

اخبار مرتبط

نظرات



آخین اخبار