رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 22 خبر


  • دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰
  • الإثنين ۱۸ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Monday 25 October

رونمایی از مستند «دنیای چاپلین» در موزه هنرهای معاصر تهران رونمایی خواهد شد. مستند «دنیای چاپلین به روایت امیر تاجیک» پنجشنبه ۲۲ مهرماه در مراسمی با حضور مستندسازان، مدیران و اهالی فرهنگ و رسانه در سینماتک موزه هنرهای معاصر تهران رونمایی خواهد شد. دنیای چاپلین به بررسی زندگی «چارلی چاپلین» نابغه هنر هفتم، تلاش‌های ضد […]

رونمایی از مستند «دنیای چاپلین» در موزه هنرهای معاصر تهران رونمایی خواهد شد.

مستند «دنیای چاپلین به روایت امیر تاجیک» پنجشنبه ۲۲ مهرماه در مراسمی با حضور مستندسازان، مدیران و اهالی فرهنگ و رسانه در سینماتک موزه هنرهای معاصر تهران رونمایی خواهد شد.

دنیای چاپلین به بررسی زندگی «چارلی چاپلین» نابغه هنر هفتم، تلاش‌های ضد جنگ وی، داستان اخراج چاپلین از آمریکا و تاثیراتی که در جهان قرن بیستم داشت، می‌پردازد.

ویژگی مهم مستند، تولید آن با «تلفن همراه» بوده و در زمره مستندهای موبایلی قرار می‌گیرد که در سال‌های اخیر در کشورهای مختلف رواج یافته و جشنواره‌های متعددی در سراسر جهان برای نمایش و رقابت آثار موبایلی برگزار می‌شود.

علیرغم استفاده از ساده‌ترین ابزار فیلم‌سازی، تحقیق و پژوهش مناسبی برای این فیلم انجام شده و در پساتولید (پست پروداکشن) از حرفه‌ای‌ترین عوامل سینما برای تدوین، صداگذاری، کالرکارکشن و تولیدات گرافیکی و ویدئوموشن استفاده شده است.

«دنیای چاپلین» ساعت ۱۵:۰۰ پنجشنبه ۲۲ مهر در سینماتک موزه هنرهای معاصر به نمایش درخواهد آمد.

منبع: ایلنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار