رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 18 خبر


  • شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰
  • السبت ۱۸ جماد ثاني ۱۴۴۳
  • 2022 Saturday 22 January

فیلم سینمایی «سجاده عشق» به نویسندگی و کارگردانی حسین تبریزی از کانال آذری شبکه سحر پخش می شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، «سجاده عشق» در ژانر مناسبتی و با تهیه کنندگی دکتر محمد سعید منتظرالمهدی، محصول سال ۱۳۸۸ است. این فیلم روایت مردی به نام […]

فیلم سینمایی «سجاده عشق» به نویسندگی و کارگردانی حسین تبریزی از کانال آذری شبکه سحر پخش می شود.
به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، «سجاده عشق» در ژانر مناسبتی و با تهیه کنندگی دکتر محمد سعید منتظرالمهدی، محصول سال ۱۳۸۸ است.
این فیلم روایت مردی به نام «مراد» است که بعد از سه سال از زندان آزاد می شود. مراسم عزاداری و سوگواری سالار شهیدان امام حسین (ع) برپاست. او سراغ خانواده و اقوام خود می رود، اما از طرف آنها طرد شده و مورد بی مهری قرار می گیرد. در لحظه آخر بزرگ خاندان (عمویش) یک موقعیت در اختیارش می گذارد که مراد با خودروی او کار کرده و در این ۱۰ روز خود را نشان دهد. مراد پس از به امانت گرفتن خودرو و شروع کار، با ماجرایی روبرو می شود که در انتها ….
در فیلم سینمایی «سجاده عشق» بازیگرانی همچون: رامبد شکرابی، سیاوش طهمورث، سعید علیجانی، سعیده عرب، زنده یاد داوود اسدی، زنده یاد کاظم افرند نیا، مریم سلطانی، بهزاد رحیم خانی و… حضور دارند.
«سجاده عشق» جمعه بیست و ششم آذر ساعت ۲۱:۲۲ به وقت تهران، در مدت زمان ۹۰ دقیقه وبا زبانگردانی و دوبله به زبان آذری امین عباس اف بر روی آنتن کانال آذری شبکه سحر است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار