رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۵ جماد ثاني ۱۴۴۳
  • 2022 Wednesday 19 January

ویژه برنامه ترکیبی «انار» به مناسبت شب یلدا از دوشنبه ۲۹ آذرماه ساعت ۲۱ مهمان خانه مخاطبان شبکه پنج سیما می شود. به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، ویژه برنامه «انار» به تهیه کنندگی حسن نظری و با اجرای مصطفی امامی و همراهی علی مسعودی و حمیدرضا حافظ شجری به مدت دو شب دوشنبه و سه شنبه ۲۹ و […]

ویژه برنامه ترکیبی «انار» به مناسبت شب یلدا از دوشنبه ۲۹ آذرماه ساعت ۲۱ مهمان خانه مخاطبان شبکه پنج سیما می شود.
به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، ویژه برنامه «انار» به تهیه کنندگی حسن نظری و با اجرای مصطفی امامی و همراهی علی مسعودی و حمیدرضا حافظ شجری به مدت دو شب دوشنبه و سه شنبه ۲۹ و ۳۰ آذرماه ۱۴۰۰ حوالی ساعت ۲۱ روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
اجرای ترانه های شاد ملی و بومی با حضور خوانندگان از بخش های این برنامه است. حافظ خوانی بخش دیگری از برنامه «انار» است که روی آنتن می رود.
ویژه برنامه «انار» کاری از گروه خانواده و کودک شبکه پنج سیماست که از عمارت تاریخی اتحادیه (جایی در مرکز پایتخت) دوشنبه به مدت ۱۱۰ دقیقه و سه شنبه به مدت ۱۶۵ مهمان خانه مخاطبان می شود.
جشن یلدا در برنامه «رنگین کمان»
ویژه برنامه «رنگین کمان» دیگر برنامه گروه خانواده و کودک شبکه پنج سیما است که با طراحی دکور با المان های زمستانی و برپایی کرسی شب یلدا به صورت ویژه روی آنتن می رود.
در این ویژه برنامه بخش های مختلفی متناسب با موضوع شب یلدا برای کودکان طراحی شده است. یلدا خوانی، شاهنامه خوانی، تزیین کیک یلدا توسط کودکان در برنامه، گروه سرود و … از جمله آیتم های این ویژه برنامه است.
ویژه برنامه «رنگین کمان» به تهیه کنندگی فاطمه شیرازی مقدم سه شنبه ۳۰ آذر ساعت ۱۵:۱۰ به مدت ۵۰ دقیقه از شبکه پنج سیما تماشایی می شود.
قصه خوانی مسعود فروتن در برنامه «به خانه بر می گردیم»
برنامه عصرگاهی «به خانه بر می گردیم» روز سه شنبه ۳۰ آذرماه ساعت ۱۶ ویژه شب یلدا از شبکه پنج سیما پخش می شود.
 این ویژه برنامه به تهیه کنندگی مشترک میثم ماه انباری و سجاد مشحون با اجرای جمعی از مجریان برنامه به مدت ۱۲۰ دقیقه روی آنتن می رود.
مسعود فروتن در ابتدای این ویژه برنامه یکی از قصه های قدیمی را برای مخاطبان روایت خواهد کرد.
اجرای شاهنامه خوانی و حضور خوانندگان فولکلور از دیگر بخش های جذاب این ویژه برنامه است که تقدیم نگاه مخاطبان خواهد شد.
سفره آرایی، میوه آرایی و طبخ غذا یلدایی یکی از بخش های این ویژه برنامه است که در این برنامه آموزش داده می شود.
همچنین ویژه برنامه «به خانه برمی گردیم» در این روز از کارشناسان مطرح برنامه به همراه خانواده شان در جشن بزرگ یلدا دعوت خواهد کرد تا مهمان حضوری برنامه شوند.
برنامه صبحگاهی «سلام تهران» گروه اجتماعی شبکه پنج سیما نیز معطوف به شب یلدا روی آنتن می رود.
منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار