رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 24 خبر


  • دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰
  • الإثنين ۲۰ جماد ثاني ۱۴۴۳
  • 2022 Monday 24 January

فصل جدید رئالیتی‌شوی «جوکر» به زودی به صورت اختصاصی از فیلیمو منتشر خواهد شد. فصل جدید رئالیتی‌شوی «جوکر» که اولین فصل آن با استقبال بالای مخاطبان روبه‌رو شد، صبح دوشنبه ششم دی‌ماه به صورت اختصاصی از فیلیمو منتشر خواهد شد تا کنون هومن برق‌نورد، شهرام قائدی، ایمان صفا و وحید آقاپور به عنوان مهمانان این […]

فصل جدید رئالیتی‌شوی «جوکر» به زودی به صورت اختصاصی از فیلیمو منتشر خواهد شد.

فصل جدید رئالیتی‌شوی «جوکر» که اولین فصل آن با استقبال بالای مخاطبان روبه‌رو شد، صبح دوشنبه ششم دی‌ماه به صورت اختصاصی از فیلیمو منتشر خواهد شد

تا کنون هومن برق‌نورد، شهرام قائدی، ایمان صفا و وحید آقاپور به عنوان مهمانان این فصل معرفی شده‌اند. با رونمایی از پوستر فصل دوم «جوکر»، چهار مهمان دیگر این مهمانی خاص هم مشخص شدند.

بهنام تشکر، سپند امیرسلیمانی، عباس جمشیدی و آرش نوذری دیگر مهمانان سیامک انصاری در فصل دوم جوکر هستند که در روزهای آینده به صورت جداگانه معرفی خواهند شد.

جوکر کاری‌ست از احسان علیخانی و گروهش در استودیو «قرن جدید»که به صورت اختصاصی برای فیلیمو تولید شده است. سیامک انصاری در این رقابت، مهمانانش را با ممنوع کردن «خنده» و وادار کردن به «خنداندن یکدیگر» به چالش می‌کشد.

این رئالیتی‌شو را احسان علیخانی و حامد میرفتاحی کارگردانی می‌کنند و تهیه‌کنندگان اجرایی آن امیرحسین بزرگ‌زادگان و محسن نجفی سولاری هستند.

منتظر اتفاقات هیجان‌انگیز و پیش‌بینی‌نشده در فصل دوم «جوکر» باشید. اولین قسمت فصل جدید، دوشنبه ششم دی‌ماه ساعت هشت صبح از فیلیمو منتشر خواهد شد.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار