رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 24 خبر


  • دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰
  • الإثنين ۲۰ جماد ثاني ۱۴۴۳
  • 2022 Monday 24 January

مینی سریال هفت قسمتی «بینوایان» اثر تام شانکلند از امشب روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود. به نقل از روابط عمومی شبکه چهار سیما، مینی سریال هفت قسمتی «بینوایان» اثر تام شانکلند از امشب ۱۸ دی ماه روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود. مینی سریال «بینوایان» به کارگردانی تام شانکلند محصول ۲۰۱۸ انگلستان است که بر اساس رمانی فرانسوی با همین نام، اثر ویکتور […]

مینی سریال هفت قسمتی «بینوایان» اثر تام شانکلند از امشب روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود.

به نقل از روابط عمومی شبکه چهار سیما، مینی سریال هفت قسمتی «بینوایان» اثر تام شانکلند از امشب ۱۸ دی ماه روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود.

مینی سریال «بینوایان» به کارگردانی تام شانکلند محصول ۲۰۱۸ انگلستان است که بر اساس رمانی فرانسوی با همین نام، اثر ویکتور هوگو ساخته شده است.

رمان بینوایان اثر کلاسیکی از ادبیات فرانسه به قلم ویکتور هوگو، یکی از آثار شاخص ادبیات جهان است. زندگی مردی به نام ژان والژان که به دست مفتش‌های ژاورت دستگیر می‌شود، نشان می‌دهد. این رمان بیانگر تیره روزی و تنگدستی طبقه فقیر جامعه در فرانسه ناآرام پس از ناپلئون است. از این رمان آثار سینمایی و تلویزیونی بسیاری تا کنون ارائه شده که تام شانکلند در سال ۲۰۱۸ یک نسخه جدید از آن را به صورت یک مجموعه تلویزیونی ارائه داده است.

در این سریال دومینیک وست، دیوید اویلوو، عدیل اختر، لی لی کالینز و الی بمبر به نقش آفرینی پرداخته‌اند.

مینی سریال هفت قسمتی «بینوایان» به مدیریت دوبلاژ افشین زی نوری، ترجمه وحید جانفرسا و صدابرداری اکبر صالحی برای پخش از تلویزیون آماده شده است.

علی همت مومیوند، سعید مظفری، اکبر منانی، بهروز علی محمدی، ناهید امیریان و شراره حضرتی از جمله دوبلور‌هایی هستند که صداپیشگی کاراکتر‌های سریال را به عهده داشته اند.

این مینی سریال برای اولین بار از شبکه چهار سیما در تیرماه ۱۳۹۹ روی آنتن رفت، بنا بر درخواست بینندگان مجدد در جدول پخش این شبکه قرار گرفت.

«بینوایان» به کوشش واحد تامین برنامه شبکه چهار سیما، از بامداد یکشنبه ۱۹ دی ماه، ساعت۱۲ از شبکه چهار سیما پخش و ساعت‌ ۱۱ و  ۱۸ روز بعد بازپخش می شود.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار