رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 20 خبر


  • سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
  • الثلاثاء ۱۵ شوال ۱۴۴۳
  • 2022 Tuesday 17 May

فیلم جدید «بتمن» با ۱۶۷ دقیقه زمان آن هم بدون تیتراژ پایانی به یکی از طولانی ترین فیلم های ابرقهرمانی بدل می شود. به نقل از ورایتی، زمانی که «بتمن» مت ریوز روز ۴ مارس در سینماها اکران ‌شود، طرفداران فیلم‌های کمیک می‌توانند نزدیک به سه ساعت را در شهر گاتهام، با مبارز شنل پوشش […]

فیلم جدید «بتمن» با ۱۶۷ دقیقه زمان آن هم بدون تیتراژ پایانی به یکی از طولانی ترین فیلم های ابرقهرمانی بدل می شود.

به نقل از ورایتی، زمانی که «بتمن» مت ریوز روز ۴ مارس در سینماها اکران ‌شود، طرفداران فیلم‌های کمیک می‌توانند نزدیک به سه ساعت را در شهر گاتهام، با مبارز شنل پوشش با بازی رابرت پتینسون سپری کنند.

ورایتی از سوی یک منبع نزدیک به فیلم با خبر شده است که مدت زمان رسمی فیلم جدید «بتمن» دو ساعت و ۴۷ دقیقه آن هم بدون تیتراژ پایانی است.

به این ترتیب فیلم «بتمن» با ۱۶۷ دقیقه آن هم بدون تیتراژ، یکی از طولانی‌ترین فیلم‌های سری کتاب های مصور تاریخ سینما خواهد بود. تنها فیلم های «انتقام‌جویان: پایان بازی» (با مدت زمان  ۱۸۱دقیقه) و «لیگ عدالت» زک اسنایدر (با مدت زمان ۲۴۲ دقیقه) طولانی‌تر از این فیلم هستند.

در فیلم جدید «بتمن» نقش بروس وین را رابرت پتینسون برای اولین بار بازی می کند. پتینسون در این راه پا جای بازیگرانی چون مایکل کیتون، کریستین بیل، بن افلک می گذارد.

واکنش های اولیه نسبت به تیزر «بتمن» مت ریوز خبر از فیلمی می دهد که به فضای تاریک جنایی کارهای دیوید فینچر شباهت دارد.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار