رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱
  • الإثنين ۱۰ محرم ۱۴۴۴
  • 2022 Monday 8 August

کامرون دیاز بعد از نزدیک به یک دهه دوباره به سینما برمی گردد. به نقل از ورایتی، کامرون دیاز بازیگر ۴۹ ساله سینما که در سال ۲۰۱۸ اعلام کرده بود از هالیوودد خداحافظی کرده است با حضور در یک فیلم کمدی اکشن در کنار جیمی فاکس محصول نتفلیکس به سینما باز می گردد. در این پروژه که عنوانش «بازگشت به اکشن» […]

کامرون دیاز بعد از نزدیک به یک دهه دوباره به سینما برمی گردد.

به نقل از ورایتی، کامرون دیاز بازیگر ۴۹ ساله سینما که در سال ۲۰۱۸ اعلام کرده بود از هالیوودد خداحافظی کرده است با حضور در یک فیلم کمدی اکشن در کنار جیمی فاکس محصول نتفلیکس به سینما باز می گردد.

در این پروژه که عنوانش «بازگشت به اکشن» است دیاز و فاکس پس از دو همکاری پیشین شان در فیلم های «هر یکشنبه موعود» (۱۹۹۹) و بازسازی «آنی» (۲۰۱۴) که آخرین نقش آفرینی دیاز پیش از بازنشستگی بود، با هم همکاری می کنند.

جیمی فاکس این خبر را در توییتر خود اعلام کرد و گفتگوی خود با دیاز را در این رابطه به اشتراک گذاشت. گفتگویی که به نظر می رسید دیاز نمی توانست کلماتی را پیدا کند تا از حسش برای بازگشت به دنیای سینما بگوید. او گفت: من نمی دانم چگونه این پروژه را انجام دهم.

پس از اعلام این خبر از سوی فاکس، دیاز این خبر را در استوری اینستاگرام خود تایید کرد و نوشت: نمی‌توانم بیشتر از این منتظر بمانم.

ست گوردون نیز قرار است این فیلم را بر اساس فیلمنامه‌ای که با برندن اوبراین («همسایه‌ها») نوشته، کارگردانی کند.

جزییات طرح قصه این فیلم مشخص نیست. به گفته جیمی فاکس، انتظار می‌رود تولید این فیلم اواخر امسال آغاز شود.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار