رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱
  • الأحد ۱۶ محرم ۱۴۴۴
  • 2022 Sunday 14 August

جُنگ زنده و ترکیبی” شب فیروزه ای ” امشب شنبه ۱۱ تیرماه از شهرستان قرچک (بوستان ولایت) ساعت ۲۱ تقدیم نگاه مخاطبان می شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما،”شب فیروزه ای” امشب میزبان داریوش ارجمند هنرمند پیشکسوت در عرصه تئاتر، سینما و تلویزیون و امیر تاجیک خواننده کشورمان […]

جُنگ زنده و ترکیبی” شب فیروزه ای ” امشب شنبه ۱۱ تیرماه از شهرستان قرچک (بوستان ولایت) ساعت ۲۱ تقدیم نگاه مخاطبان می شود.
به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما،”شب فیروزه ای” امشب میزبان داریوش ارجمند هنرمند پیشکسوت در عرصه تئاتر، سینما و تلویزیون و امیر تاجیک خواننده کشورمان خواهد بود.
این برنامه به مدت ۵ شب از بوستان ولایت (قرچک) مهمان خانه های مخاطبان می شود و سید ابوالفضل آقاخانی مجری برنامه شب فیروزه ای با هنرمندان مهمان در این برنامه گفتگو می کند.
پخش ترانه های جذاب و شنیدنی در کنار انعکاس ظرفیت های مذهبی، گردشگری، فرهنگی، اقتصادی شهرستان قرچک از بخش های تماشایی این برنامه است.
«شب فیروزه ای» کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیما به تهیه کنندگی رضا حیدری هر شب از ساعت ۲۱ به مدت ۶۰ دقیقه پخش می شود. این برنامه می کوشد شب های گرم تابستان را با حضور خانواده ها در فضا های جذاب شهری خاطره انگیز کند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار