رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 11 خبر


  • دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱
  • الإثنين ۰ ربيع أول ۱۴۴۴
  • 2022 Monday 26 September

نیمی از مجموعه مستند «همسایه‌های خوب» به کارگردانی مهدی بخشی‌مقدم جلوی دوربین رفت. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، تولید مجموعه مستند «همسایه‌های خوب» به کارگردانی مهدی بخشی‌مقدم و تهیه‌کنندگی مهدی شامحمدی به عنوان  جدیدترین محصول مرکز مستند و تلویزیونی سوره که از پاییز ۱۴۰۰ پیش‌تولید خود را آغاز کرده […]

نیمی از مجموعه مستند «همسایه‌های خوب» به کارگردانی مهدی بخشی‌مقدم جلوی دوربین رفت.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، تولید مجموعه مستند «همسایه‌های خوب» به کارگردانی مهدی بخشی‌مقدم و تهیه‌کنندگی مهدی شامحمدی به عنوان  جدیدترین محصول مرکز مستند و تلویزیونی سوره که از پاییز ۱۴۰۰ پیش‌تولید خود را آغاز کرده است، به نیمه رسید.

«همسایه‌های خوب» در هر قسمت به زندگی افرادی می‌پردازد که در جامعه و حتی به عنوان همسایه‌هایمان زندگی و تلاش می‌کنند که در شرایط سخت حال خود و آدم‌های اطرافشان را خوب کنند.

«گاهی آدم، حال خوب قرض می‌کند از همسایه‌ خوب» شعار این مجموعه مستند است که در ۲۷ قسمت ۳۰ دقیقه‌ای برای پخش از رسانه ملی تولید می‌شود.

«همسایه‌های خوب» در استان‌های سیستان و بلوچستان، کرمان، زنجان، مازندران، گیلان، گلستان و تهران جلوی دوربین می‌رود تا به زودی آماده نمایش شود.

عوامل این مجموعه مستند عبارتند از تهیه‌کننده: مهدی شامحمدی، کارگردان: مهدی بخشی‌مقدم، مشاور محتوایی پروژه: شرمین نادری، مدیر تصویربرداری: مهدی آزادی، تصویربرداران: پارسا کریمی و علی پوراسد، صدابرداران: قادر قادری، امین جعفری و افشین ملکی، تدوینگران: محمدابراهیم شهبازی، داوود قادری و محمد بابایی، صداگذار: طیبه محمدی، مدیر تولید: مصطفی تفکر و هادی شامحمدی، گرافیک: محمدابراهیم شهبازی، دستیار کارگردان: وحید شمشیریان و تحقیق و پژوهش: تینا نادری، آزاده بهرامی، فاطمه صادقی، خانم حسن پور و مانی فلاحی، روابط عمومی: سپیده شریعت‌رضوی و محصول مرکز مستند و تلویزیونی سوره.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار