رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱
  • الأربعاء ۲ ربيع أول ۱۴۴۴
  • 2022 Wednesday 28 September

شبکه HBO از ساخت فصل دوم «خاندان اژدها» خبر داد. به نقل هالیوود ریپورتر، شبکه HBO روز گذشته ۲۶ آگوست به صورت رسمی اعلام کرد که فصل دوم سریال «خاندان اژدها» ساخته می شود. این خبر را HBO بعد از آن که اپیزود اول فصل اول این مجموعه نزدیک به ۱۰ میلیون بیننده آمریکایی داشت، […]

شبکه HBO از ساخت فصل دوم «خاندان اژدها» خبر داد.

به نقل هالیوود ریپورتر، شبکه HBO روز گذشته ۲۶ آگوست به صورت رسمی اعلام کرد که فصل دوم سریال «خاندان اژدها» ساخته می شود. این خبر را HBO بعد از آن که اپیزود اول فصل اول این مجموعه نزدیک به ۱۰ میلیون بیننده آمریکایی داشت، اعلام کرد.

فرانچسکا اورسی یکی از مدیران HBO درباره این مجموعه گفت: ما به آنچه که کل تیم «خاندان اژدها» در فصل اول انجام داده است، افتخار می‌کنیم.

این مدیر همچنین تاکید کرد: بازیگران و گروه عوامل فوق‌العاده ما یک چالش بزرگ را انجام دادند و از همه انتظارات فراتر رفتند. ضمنا از خالق و مدیر اجرایی پروژه جورج آر آر مارتین و رایان کوندال و میگل ساپوچنیک از سازندگان مجموعه که ما را در این سفر راهنمایی کردند، قدردانی می کنیم. ما از این که حماسه خاندان تارگرین را با فصل دوم دوباره ادامه می دهیم، هیجان زده ایم.

مجموعه «خاندان اژدها» که پیش درآمد سریال «بازی تاج و تخت» است، بر اساس کتاب «آتش و خون» جرج آر آر مارتین ساخته شده است، داستان این سریال در ۲۰۰ سال قبل از وقایع «بازی تاج و تخت» می گذرد و قصه خاندان تارگرین را روایت می کند.

بازیگران این مجموعه را اما دارسی، مت اسمیت، اولیویا کوک و پدی کنسایدین تشکیل می دهند.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار