رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 17 خبر


  • شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱
  • السبت ۹ جماد أول ۱۴۴۴
  • 2022 Saturday 3 December

جو رایت سریال زندگی موسولینی را با حضور لوکا مارینلی در نقش اصلی می سازد. به نقل از ددلاین، کمپانی اسکای روز گذشته ۱۸ اکتبر اعلام کرد که جو رایت فیلمساز برنده جایزه بفتا که در کارنامه اش کارگردانی فیلم های «تیره ترین ساعت» و «کفاره» دیده می شود، قرار است سریال زندگی موسولینی را با عنوان «ام. پسرِ […]

جو رایت سریال زندگی موسولینی را با حضور لوکا مارینلی در نقش اصلی می سازد.

به نقل از ددلاین، کمپانی اسکای روز گذشته ۱۸ اکتبر اعلام کرد که جو رایت فیلمساز برنده جایزه بفتا که در کارنامه اش کارگردانی فیلم های «تیره ترین ساعت» و «کفاره» دیده می شود، قرار است سریال زندگی موسولینی را با عنوان «ام. پسرِ قرن» را کارگردانی کند.

این سریال تازه اسکای‌اوریجینال بر اساس کتاب پرفروش آنتونیو اسکوراتی ساخته می شود که درباره تولد فاشیسم در ایتالیا و به قدرت رسیدن بنیتو موسولینی است.

رایت قرار است تمام هشت قسمت این مجموعه را کارگردانی کند. ضمنا لوکا مارینلی بازیگر ایتالیایی نامزد ۵ باره جایزه دیوید دی‌دوناتلو که برای فیلم «به من می گویند جیگ» نیز برنده جایزه دیوید دی‌دوناتلو شد، قرار است در نقش بنیتو موسولینی ظاهر شود.

فیلمبرداری این سریال طی چند هفته آینده در استودیو چینه‌چیتا آغاز خواهد شد.

این مجموعه هشت قسمتی از زمان تاسیس سازمان Fasci Italiani در سال ۱۹۱۹ توسط موسولینی تا سخنرانی بدنام موسولینی در پارلمان ایتالیا پس از قتل جاکومو ماتئوتی نماینده حزب سوسیالیست در سال ۱۹۲۵ را در بر دارد.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار