رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 17 خبر


  • چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱
  • الأربعاء ۱۳ جماد أول ۱۴۴۴
  • 2022 Wednesday 7 December

بر اساس اعلام دبیرخانه دائمی جشنواره بین‌المللی فیلم‌های علمی آموزشی و تربیتی رشد، مهلت ارسال آثار به پنجاه‌ودومین دوره این جشنواره تا ۱۹ آبان‌ماه تمدید شد. به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، در پی استقبال و درخواست فیلمسازان و هنرمندان، مهلت ارسال آثار و شرکت در پنجاه‌ودومین جشنواره […]

بر اساس اعلام دبیرخانه دائمی جشنواره بین‌المللی فیلم‌های علمی آموزشی و تربیتی رشد، مهلت ارسال آثار به پنجاه‌ودومین دوره این جشنواره تا ۱۹ آبان‌ماه تمدید شد.

به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، در پی استقبال و درخواست فیلمسازان و هنرمندان، مهلت ارسال آثار و شرکت در پنجاه‌ودومین جشنواره فیلم‌های علمی، آموزشی و تربیتی رشد، تا ۱۹ آبان‌ماه تمدید شد. مهلت قبلی ارسال و بارگذاری آثار تا ۹ آبان ماه بود.

این جشنواره امسال در سه بخش اصلی بین‌الملل، معلمان فیلم‌ساز و دانش‌آموزان فیلم‌ساز توسط سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی برگزار می‌شود. در این دوره سه جایزه ویژه به آثاری در موضوعات «مدرسه، مبدأ پیشرفت اسلامی-ایرانی و الهام‌بخش جهان اسلام»، «نشان ویژه معلم»، «نشان ویژه ایثار و ازخودگذشتگی (شهید علی لندی)» اهدا خواهد شد.

به گفته مسئولان برگزاری این دوره، فیلم‌های دارای طراحی آموزشیِ هدفمند و کاربردی، با بیانی خلاقانه و اثربخش برای پشتیبانی از نظام تعلیم و تربیت و برنامه درسی ملی به طور ویژه مورد توجه قرار می‌گیرند. تا کنون تعداد آثار دریافتی در بخش بین‌الملل چهار برابر بخش‌های داخلی بوده که از اهمیت و جایگاه این جشنواره در سطح جهانی خبر می‌دهد. پنجاه و دومین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های علمی، آموزشی و تربیتی رشد از هفتم تا پانزدهم آذرماه در مجتمع فرهنگی سینما فلسطین برگزار خواهد شد.

منبع: ایلنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار