رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱
  • الجمعة ۱۵ جماد أول ۱۴۴۴
  • 2022 Friday 9 December

شبکه دو سیما به مناسبت آغاز رقابت‌های جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر برنامه‌های «ورزش از نگاه دو»، «مثبت سندباد» و «مردم‌نگار» را تدارک دیده و در برنامه‌های‌ «صبحانه ایرانی» و «پاورقی» نیز به اتفاقات این رویداد مهم ورزشی می‌پردازد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ برنامه «مثبت سندباد» با اجرای سهیل اسعد […]

شبکه دو سیما به مناسبت آغاز رقابت‌های جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر برنامه‌های «ورزش از نگاه دو»، «مثبت سندباد» و «مردم‌نگار» را تدارک دیده و در برنامه‌های‌ «صبحانه ایرانی» و «پاورقی» نیز به اتفاقات این رویداد مهم ورزشی می‌پردازد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ برنامه «مثبت سندباد» با اجرای سهیل اسعد و عباس مریدی هر شب از قطر ساعت ۲۲:۳۰ همراه با بخش‌های مختلف گزارش‌هایی ویژه‌ای را روی آنتن می‌برد.
برنامه «مردم‌نگار» که ویژه جام‌جهانی تهیه شده با اجرای مجید یحیایی هر شب ساعت ۲۲:۰۰ میزبان مهمانان مختلفی است که همگی راوی خاطراتی از برگزاری رقابت‌های جام‌جهانی هستند.  خبرنگاران ورزشی، عکاسان، داوران و…. در گفت‌وگو با مجری به بیان خاطرات خود از حضور در جام جهانی می‌پردازند.
برنامه «ورزش از نگاه دو» نیز که یکی از با سابقه‌ترین برنامه‌های تلویزیونی است پخش فصل جدید خود را با اجرای حسن اسماعیل‌پور هم‌زمان با آغاز رقابت‌های جام جهانی قطر آغاز کرده، هر شب ساعت ۲۴:۰۰ نگاهی فرهنگی اجتماعی به فوتبال داشته و با بررسی پرونده‌های موضوعی مرتبط از حضور مهمانان مختلف بهره می‌برد. این برنامه یک بخش گزارشی از قطر نیز تدارک دیده که با روایت علیرضا مسعودی روانه آنتن می‌شود.
برنامه «پاورقی» که شنبه تا پنجشنبه ساعت ۲۰:۰۰ و جمعه ساعت ۲۲:۰۰روانه آنتن می‌شود نیز اتفاقات و حاشیه‌های جام‌جهانی در فضای مجازی را از دریچه طنز مورد بررسی قرار می‌دهد.
همچنین در برنامه صبحگاهی شبکه دو با نام «صبحانه ایرانی» با اجرای وحید رونقی، المیرا شریفی‌مقدم و فاطمه افشاریان که شنبه تا پنجشنبه ساعت ۷:۰۰ روانه آنتن می‌شود، هر روز شاهد مرور موضوعات مرتبط با جام‌جهانی ۲۰۲۲ هستیم.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار