رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 12 خبر


  • دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱
  • الإثنين ۸ رجب ۱۴۴۴
  • 2023 Monday 30 January

«ضد» چرایی گرایش به مینیمالیسم در سبک زندگی امروز را بررسی می کند جدیدترین قسمت از فصل دوم مجموعه مستند «ضد» با عنوان «دروغ مینیمال» امشب ساعت ۲۳ از شبکه افق پخش می‌شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، هشتمین قسمت از فصل دوم مجموعه مستند «ضد» به تهیه‌کنندگی و […]

«ضد» چرایی گرایش به مینیمالیسم در سبک زندگی امروز را بررسی می کند

جدیدترین قسمت از فصل دوم مجموعه مستند «ضد» با عنوان «دروغ مینیمال» امشب ساعت ۲۳ از شبکه افق پخش می‌شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، هشتمین قسمت از فصل دوم مجموعه مستند «ضد» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی محسن کریمیان امشب ۱۱ آذرماه ساعت ۲۳:۰۰ روی آنتن شبکه افق می‌رود.

«دروغ مینیمال» عنوان تازه‌ترین قسمت از مجموعه مستند «ضد» است که ماجرای شکل‌گیری جنبش‌های هنری مدرن مانند مینیمالیسم و دلایل علاقه مردم جهان برای گرایش به آن را روایت می‌کند؛ علاقه‌ای که سرمایه‌گذاری شرکت‌های بزرگ صنعتی و ظهور شبکه‌های اجتماعی در گسترش آن بی‌تاثیر نبوده است.

فصل دوم «ضد» موضوعات جاری در سبک زندگی مدرن را مورد نقد قرار داده است و از مخاطب می‌خواهد آگاهی خود را نسبت به این نوع سبک زندگی بالا ببرد.

فصل دوم مجموعه «ضد» به پژوهش و نویسندگی علی نیکجو و تدوین علیرضا حسنی محصول مرکز مستند و تلویزیونی سوره و شبکه مستند سیما است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار