رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 23 خبر


  • یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱
  • الأحد ۱۴ رجب ۱۴۴۴
  • 2023 Sunday 5 February

معاون سیما درباره تعطیلی برنامه‌های «عصرجدید» و «خندوانه» توضیحاتی ارائه داد. محسن برمهانی معاون سیما درباره خبر تعطیلی برنامه‌های «عصرجدید» و «خندوانه» گفت: احسان علیخانی برنامه‌ساز است نه مجری و دلیل غیبتش هم مشخص است. من خودم شب اختتامیه «عصر جدید» رفتم به او خدا قوت بگویم و درباره برنامه هم صحبت شد. آن زمان خودش گفت شرایط «عصر جدید» […]

معاون سیما درباره تعطیلی برنامه‌های «عصرجدید» و «خندوانه» توضیحاتی ارائه داد.

محسن برمهانی معاون سیما درباره خبر تعطیلی برنامه‌های «عصرجدید» و «خندوانه» گفت: احسان علیخانی برنامه‌ساز است نه مجری و دلیل غیبتش هم مشخص است. من خودم شب اختتامیه «عصر جدید» رفتم به او خدا قوت بگویم و درباره برنامه هم صحبت شد. آن زمان خودش گفت شرایط «عصر جدید» به گونه‌ای است که الان نمی‌تواند ادامه‌اش بدهد. حرفش هم این بود که یافتن استعدادها ظرفیت انباشته‌ای داشته که طی سال‌ها بوده و در چند دوره این برنامه سراغ آن ظرفیت رفته‌اند و الان باید فضا مجدد بازیابی شود. درباره نمونه‌های دیگر هم همین‌طور بوده است. مثل رامبد جوان و برنامه «خندوانه» که شایعه کردند ما تعطیل کرده‌ایم. در حالی که زمانی که من خودم با آقای جوان صحبت کردم، او در کش و قوس طراحی برنامه جدیدی غیر از «خندوانه» بود.

وی ادامه داد: با این حال برخی می‌خواهند بگویند «عصر جدید» را تعطیل کرده‌اند، «خندوانه» را هم تعطیل کرده‌اند! می‌خواهند این‌ها را به نام ما بنویسند، در حالی که اصلاً چنین اتفاقی نیفتاده است. به‌هیچ عنوان اینگونه نبوده که ما این برنامه‌ها را تعطیل کنیم. از طرف دیگر برخی می‌خواهند بگویند چون عده‌ای در کشور ناامنی ایجاد کرده‌اند، به واسطه این ناامنی‌ها این افراد دیگر نمی‌خواهند کار کنند، در حالی که واقعاً اینگونه هم نیست. لااقل این دو مورد را خودم با آن‌ها صحبت کرده‌ام و در جریان هستم.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار