رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 17 خبر


  • دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱
  • الإثنين ۸ رجب ۱۴۴۴
  • 2023 Monday 30 January
  • جمعه 16 دی 1401 - 17:40
  • کد خبر : 113784
  • تئاتر
  • چاپ خبر : «اهمیت ارنست بودن» در تماشاخانه ارغوان به روی صحنه می‌رود

نمایش «اهمیت ارنست بودن» کاری از مهسا چیذری از ۱۹ دی در تماشاخانه ارغوان روی صحنه می‌رود. به نقل از روابط عمومی نمایش اهمیت ارنست بودن، این اجرا نوشته اسکار وایلد به ترجمه ایوب آقاخانی روایتگر زندگی دو دوست صمیمی در انگلستان است که هر دو برای خوشگذرانی خود دروغ‌هایی به خانواده می‌گویند اما در این بین ماجراهای عاشقانه‌ای […]

نمایش «اهمیت ارنست بودن» کاری از مهسا چیذری از ۱۹ دی در تماشاخانه ارغوان روی صحنه می‌رود.

به نقل از روابط عمومی نمایش اهمیت ارنست بودن، این اجرا نوشته اسکار وایلد به ترجمه ایوب آقاخانی روایتگر زندگی دو دوست صمیمی در انگلستان است که هر دو برای خوشگذرانی خود دروغ‌هایی به خانواده می‌گویند اما در این بین ماجراهای عاشقانه‌ای برایشان پیش می‌آید که همه چیز را تغییر می‌دهد.

نمایشنامه این کمدی سنگین انگلیسی دارای گفت‌وگوهای ظریف و بذله‌گویی‌های مفرح است و بر پایه کمدی موقعیت جلو رفته در واقع طنزی از جامعه دوره ویکتوریا را نشان می‌دهد؛ جامعه‌ای که مردم آن با حفظ ظاهری موقر و متین، اعمال فاسد و تفکرات زشت خود را می پوشانند.

در این نمایش محمد وثوقی، دیانا جاوید موسوی، احمد بیستونی، زهرا مدبر، سمیرا لطفی، فاطمه طاهری، ژالیا شاکری، میثم عزیزی و مهسا چیذری به ایفای نقش می پردازند.

مهسا چیذری طراح و کارگردان، محمد وثوقی دستیار کارگردان و تهیه کننده، احمد بیستونی مشاور کارگردان، نسرین کمالی طراح و مجری گریم، لیلی اشتیاق، محمد وثوقی، محمد چیذری طراح پوستر و بروشور، محمد چیذری عکاس و تولید محتوا ، پایگاه تحلیلی خبری سینما آفیش مشاوررسانه ای و مهدی سربازی مدیر روابط عمومی این اثر را بر عهده دارد.

همچنین نمایش اهمیت ارنست بودن از ۱۹ دی تا ۵ بهمن به مدت ۷۵ دقیقه در تماشاخانه ارغوان روی صحنه است و علاقه‌مندان برای تهیه و رزرو بلیت می‌توانند به سایت تیوال مراجعه کنند.

تماشاخانه ارغوان (سیمرغ) در خیابان حافظ، خیابان نوفل لوشاتو ، بعد از تقاطع رازی ، بن بست زیبا است.

منبع: ایرنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار