رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۲
  • الإثنين ۵ رمضان ۱۴۴۴
  • 2023 Monday 27 March

برنامه «ایران امروز» از گروه فرهنگ و تمدن با حضور کارشناسان و صاحب نظران از چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر می گوید. به گزارش سینماخانه و به نقل از شبکه رادیویی ایران، چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه سال جاری به دبیری مجتبی امینی برگزار می‌شود. […]

برنامه «ایران امروز» از گروه فرهنگ و تمدن با حضور کارشناسان و صاحب نظران از چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر می گوید.

به گزارش سینماخانه و به نقل از شبکه رادیویی ایران، چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه سال جاری به دبیری مجتبی امینی برگزار می‌شود.
در این جشنواره ۲۶ فیلم از ۲۵ کشور در بخش بین‌الملل به نمایش در خواهند آمد که ۹ فیلم از مجموعه این آثار، تولید مشترک چند کشور هستند.آثار بخش بین‌الملل جشنواره در سه بخش سینمای سعادت، جلوه گاه شرق و جشنواره جشنواره‌ها به نمایش در می‌آیند. هر یک از این سه بخش ترکیبی از فیلم‌های خارجی و تعداد محدودی از فیلم ایرانی هستنند.
همچنین فیلم‌های ایرانی حاضر در سه بخش بین الملل از میان متقاضیان اکران بین الملل، از سوی هیات انتخاب جشنواره برگزیده شده اند.
از همین رو برنامه «ایران امروز» با حضور مسعود نجفی مدیر روابط عمومی چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر، محمود گبرلو
منتقد و کارشناس سینما وامیر حسین شریفی متخصص حوزه ی فیلم و سینما پیرامون چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر بحث و تبادل نظر می کننند.
گفتنی است «ایران امروز» دوشنبه ها به تهیه کنندگی وحید بیات و اجرای شهاب شهرزاد و هماهنگی اکرم خیر خواه ساعت ۱۲:۴۰ از رادیو ایران پخش می شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار