رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 5 خبر


  • شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲
  • السبت ۱۰ رمضان ۱۴۴۴
  • 2023 Saturday 1 April

ویژه برنامه “سینما ملت” با محوریت بررسی آثار سینمایی در چهل ‌و یکمین جشنواره فیلم فجر به تهیه کنندگی محمد رضا فهیمی از امشب چهارشنبه ۱۲بهمن ساعت ۲۴ از قاب شبکه پنج سیما تقدیم نگاه مخاطبان می شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، ویژه برنامه «سینما ملت» هر […]

ویژه برنامه “سینما ملت” با محوریت بررسی آثار سینمایی در چهل ‌و یکمین جشنواره فیلم فجر به تهیه کنندگی محمد رضا فهیمی از امشب چهارشنبه ۱۲بهمن ساعت ۲۴ از قاب شبکه پنج سیما تقدیم نگاه مخاطبان می شود.
به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، ویژه برنامه «سینما ملت» هر شب در ایام جشنواره بین المللی فیلم فجر از ساعت ۲۴ تا ۱ بامداد با اجرای محسن بدرقه “منتقد و مدرس سینما” به صورت زنده از شبکه پنج سیما پخش می شود.
این ویژه برنامه شامل دو بخش میز تحلیل و میز نقد است. در میز تحلیل مصطفی یوسف‌ زاده منتقد سینما و در میز نقد محمد تقی فهیم منتقد و مدرس سینما از کارشناسان و سینماگران میزبانی خواهند کرد.
«سینما ملت» ویژه‌ برنامه جشنواره فیلم فجر ضمن بررسی آثار چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر، در دو بخش گزارشی اتفاقات روز جشنواره را مرور می کند. همچنین این برنامه در نظر دارد مؤلفه‌های مهم ارزش‌ گذاری آثار از نگاه مخاطبان را نیز تحلیل و بررسی نماید.
این ویژه برنامه کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست که در ایام برگزاری چهل‌ و یکمین جشنواره فیلم فجر از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه هر شب ساعت ۲۴ به صورت زنده روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار