رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 15 خبر


  • شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲
  • السبت ۳ رمضان ۱۴۴۴
  • 2023 Saturday 25 March

سید محمد رضا خوشرو ، مدیر شبکه نسیم به همراه احمد لنگرودی ، مدیر تولید و امیرعباس اشرف ، مدیر تامین برنامه این شبکه با حضور در محل ضبط مسابقه «شهروند و مافیا» از روند تولید این برنامه بازدید کردند. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، در این بازدید خوشرو مطرح […]

سید محمد رضا خوشرو ، مدیر شبکه نسیم به همراه احمد لنگرودی ، مدیر تولید و امیرعباس اشرف ، مدیر تامین برنامه این شبکه با حضور در محل ضبط مسابقه «شهروند و مافیا» از روند تولید این برنامه بازدید کردند.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، در این بازدید خوشرو مطرح کرد: با توجه به رسالت شبکه نسیم در ایجاد سرگرمی در کنار فضایی شاد ، در فصل اول شهروند مافیا تلاش کردیم تا با یک طراحی جدید و اضافه شدن بخش هایی از قبیل اتفاقات پشت صحنه و حضور افراد عام در چنین فضایی، در کنار هم چیدمانی را ارایه  دهیم تا مخاطبان با علاقه بیشتری این مسابقه را دنبال کنند.مدیر شبکه نسیم افزود: برنامه ایی نظیر مافیا سبب می شود تا دریک نشست دوستانه برای پیدا کردن شهروند و یا مافیا علاوه بر سرگرم‌کننده بودن ان، شرکت کنندگان با استدلالهایی که مطرح می کنند ، اعتماد به نفس و بیان خود را تقویت و قدرت ببخشند و تکنیک ها از این قبیل را به مخاطب اموزش دهند.

سلطانی تهیه کننده «شهروند و مافیا» نیز در جریان این بازدید بیان کرد که سری جدید شهروند و مافیا در ۱۱۱ قسمت و طی سه فصل  از شبکه نسیم پخش خواهد شد. در فصل اول که هم اکنون در ۳۷قسمت روی آنتن این شبکه است  سعی شده تا با بار نمایشی و طنز  و استفاده از آیتم های پشت صحنه اوقات مفرحی برای بینندگان ایجاد شود .

این برنامه ، روزهای زوج ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه نسیم در حال پخش است.

همچنین فصل دوم این مسابقه به نقد اجتماعی پرداخته و در فصل سوم با دعوت از اصناف و کارکترهای مختلف پخش خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار