رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 17 خبر


  • یکشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۲
  • الأحد ۸ ذو القعدة ۱۴۴۴
  • 2023 Sunday 28 May

عماد افروغ، فعال سیاسی، جامعه‌شناس و پژوهشگر حوزه دین بعد از تحمل یک دوره بیماری سحرگاه روز جمعه ۲۵ فروردین در ۶۷ سالگی دار فانی را وداع گفت. برنامه «مستند فرهنگ» شنبه ۹ اردیبهشت ماه به روایت مستندی از زندگی وی اختصاص دارد. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، در […]

عماد افروغ، فعال سیاسی، جامعه‌شناس و پژوهشگر حوزه دین بعد از تحمل یک دوره بیماری سحرگاه روز جمعه ۲۵ فروردین در ۶۷ سالگی دار فانی را وداع گفت. برنامه «مستند فرهنگ» شنبه ۹ اردیبهشت ماه به روایت مستندی از زندگی وی اختصاص دارد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، در برنامه «مستند فرهنگ‌» که شرح کوتاهی از زندگی مفاخر ادبی و فرهنگی کشورمان است، امروز بخش هایی از داستان زندگی «عمادافروغ» روایت می‌شود. عماد افروغ متولد سال ١٣٣۶ در شیراز است. او در سال ١٣٧۶ مدرک دکترای جامعه‌شناسی خود را از دانشگاه تربیت مدرس دریافت کرد. افروغ در سال ١٣٧٣ به عنوان دانشجوی نمونه کشور در مقطع دکتری انتخاب شد. وی همچنین عضو پژوهشگاه علوم انسانی، استاد جامعه‌شناسی دانشگاه تربیت مدرس و رئیس گروه جامعه‌شناسی مؤسسه باقرالعلوم بود. فروغ در سال های ۱۳۷۲ تا ۱۳۷۳ مدیر گروه اجتماعی مرکز تحقیقات استراتژیک ریاست جمهوری بود و در هفتمین دور مجلس شورای اسلامی‌به عنوان نماینده حاضر بود و ریاست کمیسیون فرهنگی را برعهده داشت.
برنامه‌ «مستند فرهنگ» از گروه تولید و تامین است که ساعت۱۴:۳۰ روی موج اف ام ردیف ۱۰۶ مگاهرتز از رادیو فرهنگ پخش می‌شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار