رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳
  • الأربعاء ۲۱ ذو القعدة ۱۴۴۵
  • 2024 Wednesday 29 May

فیلم «حیوان» با بازی رانبیر کاپور پرفروش‌ترین فیلم گیشه‌های جهان است و از «ناپلئون» و «بازی‌های گرسنگی» دیگر فیلم های مهم در حال اکران بیشتر فروخته است. به نقل از ورایتی، فیلم حماسی پر از خون و خونریزی بالیوودی با بازی رانبیر کاپور با فروش ۴۲.۱ میلیون دلاری عنوان پرفروش‌ترین فیلم در گیشه های جهانی […]

فیلم «حیوان» با بازی رانبیر کاپور پرفروش‌ترین فیلم گیشه‌های جهان است و از «ناپلئون» و «بازی‌های گرسنگی» دیگر فیلم های مهم در حال اکران بیشتر فروخته است.

به نقل از ورایتی، فیلم حماسی پر از خون و خونریزی بالیوودی با بازی رانبیر کاپور با فروش ۴۲.۱ میلیون دلاری عنوان پرفروش‌ترین فیلم در گیشه های جهانی را از آن خود کرد. «حیوان» ساخته ساندیپ وانگا ردی در ۳۸ بازار جهانی اکران شده و فروش ۶.۱ میلیون دلاری آن در آمریکای شمالی که از اکران در ۸۵۰ پرده سینما به دست آمده است آن را در جایگاه هفتم این منطقه قرار داده است.

در «حیوان» رانبیر کاپور در نقش پسر ثروتمندترین مرد هند بازی می‌کند. بابی دیول بازیگر «اشرام» و راشمیکا ماندانا دیگر بازیگران فیلم هستند. این فیلم مانند فیلم‌های قبلی ردی مثل «آرجون ردی» (۲۰۱۷) به زبان تلوگو و «کبیر سینگ» (۲۰۱۹) که نسخه هندی زبان آن فیلم بود، به بررسی احساس مردانگی سمی می‌پردازد.

دنیس هاروی در نقد و بررسی فیلم نوشت: کل فیلم درباره حس غرور بی‌جا و مردانگی سمی است. به «حیوان» نمی توان توهین کرد اما کاریکاتوری از مردانگی با ترکیبی از «جیمز باند»، «پدرخوانده» و «هرکول» و یادآور فانتزی افراد مشهور است.

«حیوان» با فروش خود «ناپلئون» ریدلی اسکات را به مکان دوم رانده و این فیلم با فروش ۳۵.۷ میلیون دلاری در سراسر جهان که ۲۸.۶ میلیون دلار آن از فروش خارج از آمریکا به دست آمده است، فیلم دوم جهان در گیشه سینماها شد. این فیلم از زمان اکرانش تاکنون ۱۳۷ میلیون دلار در سطح جهان فروخته است. «ناپلئون» در بیش از ۲۱۵۰۰ پرده نمایش در ۶۳ بازار جهانی پخش شده است. یک بازار کلیدی جهانی که هنوز در آنجا اکران نشده کره جنوبی است که از ۶ دسامبر اکرانش را در این کشور شروع می کند.

«بازی‌های گرسنگی: تصنیف پرندگان آوازخوان و مارها» هم با اکران در ۸۸ منطقه حدود ۲۹.۴ میلیون دلار در سطح جهان فروخت و سومین فیلم پرفروش جهان در هفته اخیر شد. این فیلم از اولین اکرانش تا به حال ۲۴۴ میلیون دلار در سطح جهانی کسب کرده است.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار