رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 16 خبر


  • دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲
  • الإثنين ۲۳ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Monday 4 March

فیلم کوتاه «خرده‌سیاره» به کارگردانی احسان شادمانی و از تولیدات دفتر تهران انجمن سینمای جوانان ایران وارد مرحله تدوین شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، فیلم کوتاه «خرده‌سیاره» به کارگردانی احسان شادمانی که تهیه‌کنندگی آن را به طور مشترک لیلا دوکوهکی و انجمن سینمای جوانان ایران_دفتر تهران […]

فیلم کوتاه «خرده‌سیاره» به کارگردانی احسان شادمانی و از تولیدات دفتر تهران انجمن سینمای جوانان ایران وارد مرحله تدوین شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، فیلم کوتاه «خرده‌سیاره» به کارگردانی احسان شادمانی که تهیه‌کنندگی آن را به طور مشترک لیلا دوکوهکی و انجمن سینمای جوانان ایران_دفتر تهران بر عهده داشتند با پایان فیلمبرداری وارد مرحله تدوین شد.

حسن پورشیرازی در نقش نگهبان شیفت شب پارکینگ ماشین‌های تصادفی به عنوان شخصیت اصلی ایفای نقش کرده است. داستان فیلم روایت‌گر نگهبانِ پیر پارکینگی دورافتاده است که صدای مردگانِ درون ماشین‌های له شده را می‌شنود و در یکی از داستان‌ها تصمیم می‌گیرد، کار نیمه‌تمام سرنشینانِ مردۀ یک ماشین را تمام کند.

دیگر عوامل این فیلم عبارتند از: نویسندگان؛ لیلا دوکوهکی، احسان‌شادمانی، بازیگران؛ حسن پور‌شیرازی، ایمان دبیری، آریا دلفانی، لیلا دوکوهکی. دستیارکارگردان و برنامه‌ریز؛ محمد‌رفیعی، مدیرفیلمبرداری؛ امین‌باقری، دستیار اول فیلمبردار؛ بهنام خراسانی، صدابردار؛ سامان‌شهامت، طراح گریم و لباس؛ نوید فرح‌مرزی، طراح صحنه؛ لیلا دوکوهکی، عکاس؛ حسام رحمانی، مدیرتولید؛ سیاوش عابدی، تدوین؛ احسان‌شادمانی.

عنوان «خرده سیاره» ترکیبی استعاری از شهاب‌سنگ به معنای تکه‌های خرد و کوچکِ سیارات دیگر است که میهمان کویرهای ایران می‌شوند و توسط شکارچیان شهاب‌سنگ یافت می‌شوند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار