رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 6 خبر


  • جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳
  • الجمعة ۱۰ شوال ۱۴۴۵
  • 2024 Friday 19 April

در ادامه اکران‌های سیار و سینمایی «اخت‌الرضا»، مجموع فروش این فیلم ۲ میلیاردی شد. به نقل از روابط عمومی موسسه بهمن سبز، فیلم‌ سینمایی «اخت‌الرضا» به کارگردانی سیدمجتبی طباطبایی که توسط سازمان سینمایی سوره تولید شده، علاوه بر فروش در سالن‌های سینمایی به صورت اکران سیار در معرض مخاطبان قرار گرفته و فروش آن در […]

در ادامه اکران‌های سیار و سینمایی «اخت‌الرضا»، مجموع فروش این فیلم ۲ میلیاردی شد.

به نقل از روابط عمومی موسسه بهمن سبز، فیلم‌ سینمایی «اخت‌الرضا» به کارگردانی سیدمجتبی طباطبایی که توسط سازمان سینمایی سوره تولید شده، علاوه بر فروش در سالن‌های سینمایی به صورت اکران سیار در معرض مخاطبان قرار گرفته و فروش آن در مجموع در سینما و اکران سیار تاکنون از ۲ میلیارد عبور کرده است. از این عدد، بالغ بر ۶۶۴ میلیون تومان مربوط به فروش از طریق اکران‌های سیار بوده که به همت موسسه‌های بهمن سبز، راوینو، عمار و انجمن سینمای جوان انجام شده است.

در ایام سوگواری فاطمیه (س) شرایط تخفیف برای اکران سیار فیلم‌ سینمایی ««اخت‌الرضا»» فراهم شده است و متقاضیان می‌توانند برای هماهنگی اکران سیار فیلم سینمایی «اخت الرضا» به سایت esayar.ir مراجعه کنند یا با شماره ۰۹۳۰۴۱۰۳۰۰۸ تماس بگیرند.

فیلم «اخت‌الرضا» که سفر بانوی کرامت حضرت معصومه (س) از مدینه به قم را روایت می‌کند، با مشارکت آستان مقدس حضرت معصومه (س) و مجموعه شبکه‌های کربلا (عتبه حسینی) ساخته شده است.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار