رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 14 خبر


  • دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲
  • الإثنين ۱۶ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Monday 26 February

نمایش «هفتادوسه» به کارگردانی مسعود اسماعیلی در ایام شهادت حضرت زهرا سلام‌الله علیها از ۲۴ آذر در سالن همایش‌های برج میلاد روی صحنه می‌رود. به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، نمایش «هفتادوسه» عنوان نمایشی به نویسندگی سیدمرتضی هاشمی و مسعود اسماعیلی و کارگردانی مسعود اسماعیلی است که از ۲۴ تا ۲۸ آذر در سالن همایش‌های […]

نمایش «هفتادوسه» به کارگردانی مسعود اسماعیلی در ایام شهادت حضرت زهرا سلام‌الله علیها از ۲۴ آذر در سالن همایش‌های برج میلاد روی صحنه می‌رود.

به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، نمایش «هفتادوسه» عنوان نمایشی به نویسندگی سیدمرتضی هاشمی و مسعود اسماعیلی و کارگردانی مسعود اسماعیلی است که از ۲۴ تا ۲۸ آذر در سالن همایش‌های برج میلاد روی صحنه می‌رود.

گروه فرهنگی هنری «مسلم» در بیست‌ و سومین سال فعالیت و چهاردهمین اثر فاطمی خود با نوانمایش «هفتادوسه» در ایام شهادت حضرت زهرا سلام‌الله علیها میزبان علاقه‌مندان به تئاتر آیینی خواهد بود.

نمایش تاریخی «هفتادوسه» حکایت جوان تازه مسلمانی است که برای رسیدن به دختر مورد علاقه‌اش به هزار دینار نیازمند است، او به امید دست یافتن به این مبلغ سنگین به جرگه سربازان خلیفه می‌پیوندد و درگیر ماجراهایی می‌شود تا به مهر و مهریه‌اش برسد اما … .

این اثر نمایشی به همراهی گروه ۶۰ نفره‌ نوا از ۲۴ تا ۲۸ آذر در ۲ سانس و در سالن همایش‌های برج میلاد روی صحنه می‌رود.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار