رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 19 خبر


  • دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳
  • الإثنين ۶ شوال ۱۴۴۵
  • 2024 Monday 15 April

خلاصه فصل اول «مستوران» در ۵ قسمت روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، خلاصه فصل اول سریال «مستوران» به کارگردانی مسعود آب‌پرور و سیدجمال سیدحاتمی در ۵ قسمت، هر شب ساعت ۲۲ از شبکه یک پخش می شود. که قسمت اول آن شنبه شب ۱۸ […]

خلاصه فصل اول «مستوران» در ۵ قسمت روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، خلاصه فصل اول سریال «مستوران» به کارگردانی مسعود آب‌پرور و سیدجمال سیدحاتمی در ۵ قسمت، هر شب ساعت ۲۲ از شبکه یک پخش می شود. که قسمت اول آن شنبه شب ۱۸ آذر ماه روی آنتن رفته است.حمیدرضا آذرنگ، نازنین فراهانی، رویا میرعلمی، بیژن بنفشه خواه، الهام جعفرنژاد، عیسی یوسفی‌پور، رابعه اسکویی، صفا آقاجانی، مزدک رستمی، رسول نقوی، حامد محمودی، یدالله شادمانی، جواد انصافی، قربان نجفی، محمد اشکانفر، حمیدرضا معدنکن، الهه خادمی، عبدالرضا نصاری، ناصر علی پاشا و علی دهکردی از جمله بازیگران فصل اول «مستوران» بودند که تابستان ۱۴۰۱ در ۲۶ قسمت روی آنتن رفت.

سری جدید سریال «مستوران» به کارگردانی سیدعلی هاشمی که عاشقانه‌ای برگرفته از قصه‌ها و افسانه‌های کهن ایرانی است، از ۲۸ آذر ماه از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

«مستوران» محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج است که در استودیو بادبان تهیه و تولید شده است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار