رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 13 خبر


  • شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲
  • السبت ۱۴ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Saturday 24 February

قسمت هفتم از فصل سوم مستند «ضد» روایتی از تاریخچه شکل‌گیری صنایع غذایی و تولید مواد غذایی فرآوری شده دارد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، عنوان قسمت هفتم از فصل سوم مجموعه مستند «ضد»، محصول مرکز مستند سوره، به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محسن کریمیان که دوشنبه‌شب ۲۰ آذرماه ساعت ۲۳:۲۰ […]

قسمت هفتم از فصل سوم مستند «ضد» روایتی از تاریخچه شکل‌گیری صنایع غذایی و تولید مواد غذایی فرآوری شده دارد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، عنوان قسمت هفتم از فصل سوم مجموعه مستند «ضد»، محصول مرکز مستند سوره، به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محسن کریمیان که دوشنبه‌شب ۲۰ آذرماه ساعت ۲۳:۲۰ از شبکه دو سیما پخش می‌شود، «غذای فرآوری شده» نام دارد که تاریخچه شکل‌گیری صنایع غذایی و تولید مواد غذایی فرآوری شده را برای مخاطبان روایت می‌کند.
این مجموعه مستند در ۶ قسمت گذشته به سراغ موضوعاتی از جمله شیوه‌های تربیت فرزند از گذشته تا روزگار مدرن، بحران مادرانگی، تاریخچه صنعت ساختمان و دلایل ظهور برج‌ها، استبداد شایستگی، خشم دیجیتال و تاریخچه شکل‌گیری علم دندان‌پزشکی و چگونگی فاصله گرفتن آن از اصول درمانی رفته است.

فصل جدید مجموعه مستند «ضد» که در ۲۰ قسمت ۴۰ دقیقه‌ای تولید شده است، دوشنبه شب‌ها ساعت ۲۳:۲۰ از شبکه دو سیما و پنجشنبه‌شب‌ها حوالی ساعت ۲۲ از شبکه مستند سیما پخش می‌شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار