رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 19 خبر


  • دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳
  • الإثنين ۶ شوال ۱۴۴۵
  • 2024 Monday 15 April

«هندوستان؛ سرزمین عجایب طبیعت» عنوان یکی از مستندهای شبکه تهران است که به بررسی گونه‌های منحصر به فرد طبیعت هندوستان؛ این سرزمین باستانی می‌پردازد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، «هندوستان؛ سرزمین عجایب طبیعت» یک مینی سریال دو قسمتی است که در آن زیست‌شناسِ حیاتِ وحش «لیز بونین» به بررسی شگفتی‌های […]

«هندوستان؛ سرزمین عجایب طبیعت» عنوان یکی از مستندهای شبکه تهران است که به بررسی گونه‌های منحصر به فرد طبیعت هندوستان؛ این سرزمین باستانی می‌پردازد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، «هندوستان؛ سرزمین عجایب طبیعت» یک مینی سریال دو قسمتی است که در آن زیست‌شناسِ حیاتِ وحش «لیز بونین» به بررسی شگفتی‌های طبیعی هند می‌پردازد.این مستند علاوه بر لیز بونین، از حضور کوهنورد جان گوپتا و بازیگری فریدا پینتو بهره می‌برد و در بخش‌های جداگانه طبیعت هندوستان را بررسی می‌کند. بخش‌های کوچکی در این شبه قاره شلوغ وجود دارند که طبیعت وحشی با کمک مردم محلی هنوز در آن ریشه دارد.
بیابان‌های واقعی در هند نادر و منزوی هستند. ذخایر طبیعی و کوه‌ها مکان‌هایی هستند که پای کمتر کسی به آنجا رسیده است و نشان می‌دهد طبیعت زنده هنوز شانس مبارزه با عارضه گسترش شهرها را دارد.
«هندوستان؛ سرزمین عجایب طبیعت» طی دو قسمت سه‌شنبه و چهارشنبه ۲۱ و ۲۲ آذر حوالی ساعت ۲۲ از شبکه تهران روانه آنتن می‌شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار