رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 15 خبر


  • سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲
  • الثلاثاء ۱۷ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Tuesday 27 February

مستند «هفت سال اینجا» کاری از تولیدات گروه مستند شبکه افق سیما، به بخش نیمه بلند مسابقه ملی هفدهمین جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت» راه یافت. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، مستند «هفت سال اینجا» به کارگردانی سید مصطفی سید الحسینی از آثار و تولیدات گروه مستند شبکه افق، به بخش نیمه […]

مستند «هفت سال اینجا» کاری از تولیدات گروه مستند شبکه افق سیما، به بخش نیمه بلند مسابقه ملی هفدهمین جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت» راه یافت.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، مستند «هفت سال اینجا» به کارگردانی سید مصطفی سید الحسینی از آثار و تولیدات گروه مستند شبکه افق، به بخش نیمه بلند مسابقه ملی هفدهمین جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران «سینما حقیقت» راه یافت.مستند ۵۲ دقیقه‌ای «هفت سال اینجا» روایتی از سید رسول موسوی از مجاهدین و مبارزین عراقی هست که در سال ۶۰ به همراه تعدادی از اعضای خانواده به ایران فرار می‌کنند که بعد از حضور در ایران به عنوان رزمنده و نیروی شناسایی به فعالیت در جبهه می‌پردازد و در عملیات خیبر به اسارت رژیم بعث عراق در می‌آید.

همچنین هفدهمین جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران «سینما حقیقت» با دبیری محمد حمیدی مقدم از ۲۷ آذرماه تا ۲ دی ماه در تهران برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار