رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 15 خبر


  • سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲
  • الثلاثاء ۱۷ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Tuesday 27 February

مستند «ثروتمندان بی خانمان» با گویندگی ۲۶ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این مستند در گونه اجتماعی محصول کشور استرالیا در سال ۲۰۲۲ قرار است از شبکه مستند سیما پخش شود. مدیر […]

مستند «ثروتمندان بی خانمان» با گویندگی ۲۶ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این مستند در گونه اجتماعی محصول کشور استرالیا در سال ۲۰۲۲ قرار است از شبکه مستند سیما پخش شود.

مدیر دوبله این مستند سیما رستگاران است. بابک اشکبوس، دانیال الیاسی، علی بیگ محمدی، محمد تنهایی، ثریا فریناز، مریم جلینی، ارسلان جولایی، شراره حضرتی، امیر حکیمی، علی اصغر نیک رضایی، آرزو روشناس، مریم شاهرودی، مینا شجاع، ابراهیم شفیعی مهریار، فاطمه صبا، مهسا عرفانی، بهروز علی محمدی، میلاد فتوحی، پویا فهیمی، حسن کاخی، علیرضا کامیابی پور، نسرین کوچک خانی، مریم معینیان، امیر منوچهری، بهمن هاشمی، نیما نکویی فرد و سیما رستگاران صداپیشه های این مستند بوده اند.

این مستند درباره پنج فرد ثروتمند استرالیایی است که برای ده روز، زندگی در رفاه و آسایش را رها می‌کنند تا با فقر مطلق، در میان خیابان‌ها زندگی کنند. آن‌ها تمام دارایی‌های خود‌ را اعم‌ از تلفن‌ همراه، کارت شناسایی، پول و کارت بانکی خود را به مسئولین برنامه تحویل می‌دهند و تنها با یک کیسه‌ی خواب و یک‌دست لباس ساده میان خیابان‌های استرالیا رها می‌شوند تا زندگی دشوار و پرچالش فقرا و کارتن‌خواب‌ها را تجربه کنند. در موازات این ماجرا، متخصصانِ اجتماعی اتفاقاتی را که در زندگی جدید این پنج ثروتمند رخ می‌دهد، بررسی می‌کنند و در مورد‌ آن‌ها بحث و گفتگو انجام می‌دهند.

برنامه موضوعی در نوع خود بسیار جالب و کم نظیر دارد که از همان ابتدا می تواند بسیاری از مخاطبان را به طور بالقوه به خود جذب کند. در عین حال ساخت خوب اثر و جنبه های فنی آن نیز مکمل این سوژه منحصر به فرد شده است تا مجموعه مستندی متفاوت و در نوع خود قابل تأمل فراهم آید.

شبکه‌ی مستند سیما، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته است و پس از طی مراحل تایید و روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله این عنوان برای مخاطبان این شبکه پخش خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار