رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲
  • الأربعاء ۱۱ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Wednesday 21 February

مستند مضطر با پرداختن به تابلو نقاشی جدید حسن روح‌الأمین روانه آنتن شبکه دو می‌شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این برنامه مستندگونه با توجه به رونمایی نقاشی جدید نقاش جوان آئینی که تابلوهای درخشان و پرآواز‌ه‌ای کشیده است، تهیه و تولید شده است.این رویداد برای اولین بار تلفیقی از […]

مستند مضطر با پرداختن به تابلو نقاشی جدید حسن روح‌الأمین روانه آنتن شبکه دو می‌شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این برنامه مستندگونه با توجه به رونمایی نقاشی جدید نقاش جوان آئینی که تابلوهای درخشان و پرآواز‌ه‌ای کشیده است، تهیه و تولید شده است.این رویداد برای اولین بار تلفیقی از یک مراسم مذهبی و مراسم رونمایی از اثر هنری به حساب می‌آید.
در این برنامه حاج محمود کریمی با حسن روح‌الأمین درخصوص طراحی تابلو و حس و حال آن به گفت‌وگو می‌نشیند و در بخش‌هایی از برنامه به نقطه نظرات حاج آقا سازگار، آیت‌الله میرباقری، ابراهیم حاتمی‌کیا، یوسفعلی میرشکاک، محمدعلی رجبی دوانی، سید محمود رضوی پیرامون این اثر زیبا و منحصر به فرد پرداخته می‌شود.
تابلو تقاشی «مضطر» روایتگر دقایق پایانی عمر امام حسین(ع) و حرکت دشمنان به سمت خیمه‌های خانواده آن حضرت است.
رونمایی از تابلو نقاشی مضطر از ۱۶ تا ۱۸ آذر در هیأت رأیهالعباس چیذر با حضور جمعی از عاشقان اهل بیت(علیهم السلام) و نوای حاج محمود کریمی برگزار شده بود.
مستند «مضطر» کاری از گروه معارف اسلامی شبکه دو سیماست که از جمعه ۲۴ تا یکشنبه ۲۶ آذر ساعات ۱۸ و ۲۳ از این شبکه پخش می‌شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار