رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 13 خبر


  • شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
  • السبت ۲۱ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Saturday 2 March

مستند«سیزده پنجاه و نه» به کارگردانی محمدصادق رمضانی مقدم با نگاهی متفاوت به دفاع مقدس یکشنبه و دوشنبه (۲۶ و ۲۷ آذرماه) ساعت ۲۱:۳۰ از قاب شبکه تهران تماشایی می شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی شبکه تهران، این مستند به تهیه‌کنندگی مشترک مجتبی احسانی و هاشم مسعودی با نگاهی متفاوت […]

مستند«سیزده پنجاه و نه» به کارگردانی محمدصادق رمضانی مقدم با نگاهی متفاوت به دفاع مقدس یکشنبه و دوشنبه (۲۶ و ۲۷ آذرماه) ساعت ۲۱:۳۰ از قاب شبکه تهران تماشایی می شود.
به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی شبکه تهران، این مستند به تهیه‌کنندگی مشترک مجتبی احسانی و هاشم مسعودی با نگاهی متفاوت به دفاع مقدس خصوصاً سال‌های ابتدایی جنگ ساخته شده و به زوایای دیده نشده جنگ تحمیلی پرداخته است.
مستند«سیزده پنجاه و نه» محصول ارتباط با رزمندگان و راویان دفاع مقدس است و سعی دارد به ابعاد و افراد و وجوه مغفول مانده در موضوع دفاع مقدس بپردازد، مثلا افرادی که در پشیبانی جبهه خدمت می‌کردند و هیچ‌گاه نام و نشانی از آنها شنیده نشده است و هیچ فرد یا نهادی گنجینه‌ خاطرات و تاریخ شفاهی آنان را ثبت و ضبط نکرده‌ است.
همچنین در قسمت‌های مختلف این مستند به موضوعاتی همچون ادوات و دیده‌بانی، جهاد سازندگی و مهندسی، اطلاعات و عملیات، ارتش، آموزش، بهداری، تبلیغات، تخریب، پشتیبانی و اعزام رزمنده پرداخته شده است.
مستند«سیزده پنجاه و نه» در ۲ قسمت یکشنبه و دوشنبه به مدت ۲۵ دقیقه از شبکه تهران تقدیم نگاه مخاطبان می شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار