رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 14 خبر


  • دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲
  • الإثنين ۱۶ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Monday 26 February

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، از دیرباز یکی از بهترین سرگرمی های خانوادگی در آخرین ساعات روز تماشای سریال است‌. شبکه تماشا که ماموریت پخش مجموعه‌های تلویزیونی را برعهده دارد و می‌کوشد انتخاب سریال‌های جذاب، مفید و متنوع با کیفیت فنی مناسبی را در جدول پخش خود قرار دهد، از […]

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، از دیرباز یکی از بهترین سرگرمی های خانوادگی در آخرین ساعات روز تماشای سریال است‌.

شبکه تماشا که ماموریت پخش مجموعه‌های تلویزیونی را برعهده دارد و می‌کوشد انتخاب سریال‌های جذاب، مفید و متنوع با کیفیت فنی مناسبی را در جدول پخش خود قرار دهد، از امشب شبکه تماشا تصمیم گرفته است باکس سریال های خانوادگی خود را به احترام خانواده های ایرانی به ساعت ۲۱ تغییر دهد و خانواده ها در شب های طولانی زمستان سریال های خاطره انگیز خانوادگی را در این ساعت تماشاگر باشند، چراکه با توجه به مضامین خانوادگی این سریال ها،اغلب آنها برای تمام افراد خانواده جذاب هستند.

سریال «خانه کوچک» به کارگردانی بلانش هالانیز در ژانر درام، خانوادگی و تاریخی در سال ۱۹۷۴ تا ۱۹۸۳ ساخته شده است.

سریال روایتگر داستان خانواده‌ای کشاورز در قرن نوزدهم میلادی است که در روستایی به نام «والنات گرو» اقامت کردند، زندگی «لورا اینگلز»، فرزند دوم این خانواده، قهرمان اصلی سریال، از کودکی تا دوران تدریس در مدرسه و ازدواج اش در والنات گرو نشان داده می‌شود.

سریال خاطره انگیز «خانه کوچک» از امشب ساعت ۲۱ پخش و ساعات ۱۵،۹،۳  بازپخش خواهد شد.

 

 

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار