رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 13 خبر


  • شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
  • السبت ۲۱ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Saturday 2 March

فهرست نامزدهای دریافت جایزه هفدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» اعلام شد. به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، تا ساعاتی دیگر آیین اختتامیه هفدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» برگزار شده و برگزیدگان این رویداد معرفی می‌شود. فهرست نامزدهای هر بخش به این شرح است: * بهترین […]

فهرست نامزدهای دریافت جایزه هفدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» اعلام شد.

به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، تا ساعاتی دیگر آیین اختتامیه هفدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» برگزار شده و برگزیدگان این رویداد معرفی می‌شود. فهرست نامزدهای هر بخش به این شرح است:

* بهترین کارگردانی فیلم مستند کوتاه

نامزدها:

پورزال ( احسان فرخی فرد – ماریا ماوتی )

دختر کوه نور ( جابر بادیاد )

در پناه نیزار ( حبیب علوانی )

سگ خور ( فتح الله امیری – نیما عسگری )

فرشته ها ( مهدی زمانپور کیاسری )

* بهترین کارگردانی فیلم مستند نیمه بلند

نامزدها:

مهد کودک ( حانیه یوسفیان )

آب بندان (رضا اکبریان گالشکلایی )

دوئل بوکمال ( محمدرضا ابو الحسنی )

هفت سال اینجا ( سید مصطفی الحسینی )

هم نوایی عاشقانه (آذر مهرابی )

* بهترین کارگردانی فیلم مستند بلند

نامزدها:

قوی دل ( علی فراهانی صدر)

تکثیر در اسارت (مهدی ایمانی شهمیری)

پدگر (محمدرضا خوش فرمان)

خانواده خلج ( مصطفی حاجی قاسمی- مریم الهامیان)

آذرآبادگان (حامد کلجه ای )

* بهترین پژوهشگر:

نامزدها:

هولاین در ایران ( هادی آفریده)

خانواده خلج ( مریم الهامیان – مصطفی حاج قاسمی )

تکثیر در اسارت (امیر رضا صباغیان -پرستو احمدی)

آذر آبادگان (حامد کلجه ای)

رزیدنت (امیر محمد کوچک زاده)

احمد ( فخرالدین سیدی- محمد پورفر )

* بهترین تصویربردار:

نامزدها:

آخرین کوسه نهنگ ( رامتین بالف – رشاد بالف )

پورزال ( مهدی آزادی )

دوئل بوکمال (احمد عبدالرحیمی – محمد صدری – احمد بخشی )

پدگر (بهروز بادروج)

آب بندان ( رضا اکبریان گالشکلایی )

* بهترین صدا:

نامزدها:

دوئل بوکمال ( مهدی محمودیان ) صدا گذار

آب بندان ( حسن مهدوی ) صداگذار و صدابردار

آخرین کوسه نهنگ (رشاد بالف) صدا گذار و صدا بردار

تکثیر در اسارت ( سید رضا حسینی نیا ) صدابردار – (محمد حسین ابراهیمی) صدا گذار

پورزال ( محمد خدام ) صدابردار – ( مهرداد جلو خانی ) صدا گذار

سگ خور (احسان افشاریان) صداگزار – (عباس ملک حسینی) صدابردار

* بهترین تدوین:

نامزدها:

قوی دل (علی فراهانی صدر)

پورزال (حمید نجفی راد -ماریا ماوتی)

آذر آبادگان (حامد کلجه ای)

دوئل بوکمال (حسن وزیر زاده -ساسان فلاح فر -عباس وهاج)

فرشته ها (مهدی زمانپور کیاسری -جواد سالار خیلی)

* بهترین نویسنده گفتار متن:

نامزدها:

تکثیر در اسارت ( مهدی ایمانی شهمیری)

جمال الدین ( امیر محمد کوچک زاده)

هفت سال اینجا ( علیرضا اسدی )

دوئل بوکمال ( محمدرضا ابوالحسنی )

آذر آبادگان ( حامد کلجه ای – علیرضا احمدی)

* بهترین گوینده گفتار متن:

نامزدها :

جمال الدین (فخرالدین صدیق)

بی قرار (فرهاد قائمیان)

می ۱۹۶۸ (ناصر طهماسب)

هزارویکشب بلدیه (سیامک صفری)

هولاین در ایران (مهناز افضلی)

* بهترین موسیقی:

نامزدها:

آخرین کوسه نهنگ (اکبر ابراهیمی)

بی قرار (محمدرضا علیقلی)

تکیر در اسارت (افشین عزیزی)

پورزال (مسعود سخاوت دوست)

بحران خاموش (بهزاد عبدی)

آب بندان (حسن مهدوی )

احمد/ سروش فاقدی (ماهور آشور)

* بهترین فیلم (تهیه‌کننده)

نامزدها:

خانواده خلج ( مصطفی حاجی قاسمی- مریم الهامیان)

آخرین کوسه نهنگ ( رامتین بالف )

پورزال ( احسان فرخی فرد – ماریا ماوتی )

تکثیر در اسارت ( مهدی ایمانی شهمیری )

پدگر ( محمدرضا خوش فرمان)

قوی دل ( سعید الهی )

دوئل بوکمال ( مرتضی شعبانی )

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظرات



آخین اخبار