رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 15 خبر


  • سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲
  • الثلاثاء ۱۷ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Tuesday 27 February
  • شنبه 2 دی 1402 - 17:44
  • کد خبر : 138705
  • تئاتر
  • چاپ خبر : تمدید اجرای نمایش «سالومه» در تئاتر شهر

اجرای نمایش «سالومه» به نویسندگی و کارگردانی بابک پرهام که تا ۲۱ آذر در تئاتر شهر روی صحنه رفته بود، به دلیل استقبال تماشاگران تمدید شد. به نقل از مشاور رسانه ای نمایش، «سالومه» با بازی نکیسا عقبایی در دور دوم اجرا از ۳ تا ۱۳ دی از ساعت ۲۰:۱۵ در سالن سایه تئاتر شهر […]

اجرای نمایش «سالومه» به نویسندگی و کارگردانی بابک پرهام که تا ۲۱ آذر در تئاتر شهر روی صحنه رفته بود، به دلیل استقبال تماشاگران تمدید شد.

به نقل از مشاور رسانه ای نمایش، «سالومه» با بازی نکیسا عقبایی در دور دوم اجرا از ۳ تا ۱۳ دی از ساعت ۲۰:۱۵ در سالن سایه تئاتر شهر روی صحنه می‌رود.

نمایشنامه «سالومه» برگرفته از عهد جدید، انجیل مرقس و انجیل متی است که با زبان آرکائیک به صورت مونولوگ نوشته شده است، در نوشتن این متن دراماتیک به نوشته‌های یوسف فلاوی نیز مراجعه شده است و تلاش شده تا از متون دراماتیک دیگر مانند سالومه اسکار وایلد فاصله داشته باشد و در عین حال به داستان اصلی و عشق سالومه به یحیی و توطئه برای به قتل رساندن یحیی تعمید دهنده پرداخته شده است.

از عوامل این نمایش می توان به تهیه کننده: علیرضا آل داوود، مشاور کارگردان: امیر شفیعی، طراح صحنه: سعید حسنلو، طراح گریم: افسانه قلی زاده، طراح نور: میثم صفری، طراح لباس: فیروزه قاسم پور، ساخت تیزر: محسن مومن زاده، طراح‌ پوستر و بروشور: فرزانه رمضان نیای کینچاه، انتخاب موسیقی: نکیسا عقبایی، دستیاران کارگردان: فرشید حاجیان و نریمان ماهد، منشی صحنه: رها رحمانی، مدیر صحنه: یاشار محمدی، روابط عمومی: گروه رعنا (روابط عمومی نمایش ایران)، ساخت دکور: استودیو ساخت دکور لوتکا، مجری طرح: موسسه فرهنگی هنری بهار امید و مشاور رسانه: مطهره کشاورز محمدیان اشاره کرد.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار