رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 19 خبر


  • دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳
  • الإثنين ۶ شوال ۱۴۴۵
  • 2024 Monday 15 April

مجموعه مستند ۱۰ قسمتی «جهان مرد» به تهیه کنندگی و کارگردانی محمدهادی نعمت اللهی و سیدصادق شهربانویی هر شب ساعت ۲۳:۱۵ تا روز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی از شبکه یک سیما روی آنتن می رود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، «جهان مرد» داستان کودکی تا شهادت سردار شهید حاج […]

مجموعه مستند ۱۰ قسمتی «جهان مرد» به تهیه کنندگی و کارگردانی محمدهادی نعمت اللهی و سیدصادق شهربانویی هر شب ساعت ۲۳:۱۵ تا روز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی از شبکه یک سیما روی آنتن می رود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، «جهان مرد» داستان کودکی تا شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی؛ چهل سال فعالیت جهادی ایشان در غرب آسیا را روایت می کند.داستان در موقعیت های مجاهدت های دلاورانه سردار دلها در  زمان دفاع مقدس، حاج قاسم در سیستان و بلوچستان، لبنان ، جنگ ۳۳ روزه، عراق بعد صدام، سوریه، عراق و داعش، فلسطین به تصویر کشیده شده است.
طی این ۱۰ قسمت با ۱۶ نفر از نزدیکان و همرزمان حاج قاسم سلیمانی نظیر: سهراب سلیمانی/ برادر حاج قاسم، محمود و علی سلیمانی/ همرزم و اقوام حاج قاسم،جابر انصاری/ سخنگوی سابق وزارت خارجه، اسداللهی / تحلیل گر منطقه، صفی الدین عبدالله/ نماینده حزب الله در ایران، اکبری /سفیر ایران در سوریه، مسجدی /سفیب سابق ایران در عراق، پلارک / مسوول سابق بازسازی عتبات، فالح فیاض / رییس حشدالشعبی عراق، کاظمی قمی / سفیر سابق ایران در عراق، فتاحی و شهریاری /همرزمان حاج قاسم در جنوب شرق، جعفر اسدی / همرزم حاجی در سوریه گفتگو شده است.
«جهان مرد» به سردبیری میکائیل دیانی تهیه شده در بنیاد مکتب حاج قاسم و گروه معارف اسلامی شبکه یک هرشب تا ۱۴ دی ماه سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی ساعت ۲۳:۱۵ به مدت زمان ۶۰ دقیقه از  شبکه یک روی آنتن می رود‌.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار