رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 13 خبر


  • چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲
  • الأربعاء ۱۱ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Wednesday 21 February

مینی سریال «شکستن یخ» محصول مشترک ۲۰۲۲ انگلیس و لهستان به کارگردانی ژاوری زولاوسکی جمعه ۸ دیماه ساعت ۲۳ از قاب شبکه تهران تماشایی می شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این مینی سریال در ژانر جنایی، درام و رازآلود در ۶ قسمت ۴۵ دقیقه ای در شب های سرد و […]

مینی سریال «شکستن یخ» محصول مشترک ۲۰۲۲ انگلیس و لهستان به کارگردانی ژاوری زولاوسکی جمعه ۸ دیماه ساعت ۲۳ از قاب شبکه تهران تماشایی می شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این مینی سریال در ژانر جنایی، درام و رازآلود در ۶ قسمت ۴۵ دقیقه ای در شب های سرد و بلند زمستان در قاب شبکه تهران جانمایی می شود.
فیلمنامه این سریال را نیز مارتا شیمانک و پیوتر شیمانک به صورت مشترک به رشته تحریر درآورده و هنرمندانی چون کاتاژینا وایدا، بارتلما کوچدوف، یولیوش خژاستوفسکی، اندرزی گرابوفسکی، بوگوسلاو لیندا، آرکادیوش بوشکو، یوانا ماتوزاک، کانرد پاویتسکی، وویسیچ سانداچ و … در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.
در خلاصه داستان این سریال جنایی آمده است: کاتارزینا افسر پلیس جوان و کم تجربه ای است که سعی می کند با جدیت و پشتکار زیاد، بسیاری از پرونده های جنایی که به او سپرده می شود را حل نماید. در این مجموعه او همانند گذشته بعنوان دستیار و یا مسئول پرونده به باز کردن گره های موجود در پرونده مشغول می شود که برای ماموریت جدید او بحران تازه بوجود می آید و…

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار